دانلود اپلیکیشن هفت صبح

آمار شهدای حادثه هواپیمای اوکراینی اعلام شد

اجتماعی
آمار شهدای حادثه هواپیمای اوکراینی اعلام شد

خبرگزاری صدا و سیما نوشت: رییس بنیاد شهید اعلام کرد: امیدواریم سیر قانونی پرونده این حادثه در قوه قضاییه به زودی به پایان برسد و عواملی که قصور داشتند شناسایی شوند تا آرامشی بر آلام این خانواده‌ها باشد.

مراسم بزرگداشت دومین سالگرد شهدای حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی با حضور مدعوین نظامی، انتظامی، بنیادی و تعدادی از خانواده‌های شهدای پرواز اوکراینی در قطعه ۵۰ بهشت زهرا در گلزار شهدا برگزار شد. رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در این مراسم گفت: از میان ۱۳۳ خانواده محترمی که شناسایی شده اند برای ۷۳ مورد در بنیاد شهید پرونده تشکیل شده و تعداد دیگری هم در حال انجام است.

آمار شهدای دارای پرونده و فاقد پرونده حادثه هواپیمای اوکراینی در بنیاد شهید

قاضی زاده گفت: تعدادی از این خانواده‌ها هم در ایران نیستند، ولی ما آمادگی داریم به عنوان شهید برای آن‌ها نیز تشکیل پرونده بدهیم.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: از طرف آقای رییس جمهور و همه مسئولین نظام به خانواده‌های شهدای پرواز اوکراینی عرض تسلیت داریم و امیدواریم سیر قانونی پرونده این حادثه در قوه قضاییه به زودی به پایان برسد و عواملی که قصور داشتند شناسایی شوند تا آرامشی بر آلام این خانواده‌ها باشد.
گفتنی است خانواده‌های شهدای پرواز اوکراینی در ۱۴ استان کشور پراکنده هستند و از این میان خانواده ۸۴ نفرشان در تهران ساکن هستند.
۵ نفر از شهدای پرواز اوکراینی در قطعه ۵۰ بهشت زهرا در جوار گلزار شهدای مدافع حرم خاکسپاری شده اند.

بازدید اپلیکیشن 38 , بازدید سایت 1

پاسخ دهید