افشای رابطه همسر حاکم دوبی و بادیگاردش

جهان
افشای رابطه همسر حاکم دوبی و بادیگاردش

ایسنا: «جوانترین همسر حاکم دوبی “هیا” با بادیگارد انگلیسی‌اش روابط عاشقانه داشته و برای آنکه او را ساکت نگهدارد، هدایای گرانقیمتی برایش می‌خرید.»

به نوشته روزنامه دیلی میل، مجموع مبلغ این هدایا ۱.۲ میلیون پوند برآورد شده است که شامل یک ساعت ۱۲ هزار پوندی و یک شاتگان می‌شود.

“هیا”، که اکنون عنوان “همسر سابق حاکم دوبی” را دارد، دو سال رابطه با “راسل فلاورز” داشته که به عنوان بادیگاردش کار می‌کرد.

همچنین از این روابط، سه بادیگارد دیگر هیا هم خبر داشتند و در سال ۲۰۱۶ برای ساکت کردن آنها هم پول زیادی داده شده است.

هیا، جوانترین و ششمین همسر حاکم دوبی در ۲۰۱۸ از دست همسرش شیخ محمد بن راشد آل مکتوم، گریخت و اکنون در لندن ساکن است.

روابط عاشقانه این زن با بادیگاردش در جریان جلسات پر تنش دادگاه علیه همسرش در لندن شکل گرفت؛ وی موفق شد حضانت دو فرزندش را به دست بیاورد.

همسر سابق حاکم دوبی هر جا که می‌رفت این بادیگارد را کنار خود داشت و همین روابط باعث شد تا همسر فلاورز به ازدواجش پس از چهار سال با این مرد پایان دهد و او را به خیانت متهم کرد.

یکی از دوستان نزدیک همسر این بادیگارد گفته است: همسر راسل فلاورز بر این باور است که این مرد به واسطه هدایا و پولی که از همسر ۴۶ ساله حاکم دوبی می‌گرفت، اغوا شده باشد.

این در حالیست که همسر سابق حاکم دوبی این ادعاهای مطرح شده درباره روابط عاشقانه‌اش را رد کرده است.

بازدید اپلیکیشن 117 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

‌ترامپ از کاخ سفید روانه زندان خواهد شد؟ ‌ترامپ از کاخ سفید روانه زندان خواهد شد؟
کاربران ویژه - جهان
روزنامه هفت صبح، رامتین لطیفی | به نظر می‌رسد تلاش‌های تیم حقوقی ترامپ و کمپین انتخاباتی او به در بسته خورده است و آن‌ها از ارائه مدارک مستند و مستدلی مبنی بر تقلب در انتخابات ناکام ماندند. به گزارش رسانه‌های خبری آمریکایی، تیم‌ حقوقی ترامپ در ایالت‌های مختلف یکی یکی…...
حمایت ملانیا از دونالد ترامپ؛ رای‌ها را دوباره بشمارید! حمایت ملانیا از دونالد ترامپ؛ رای‌ها را دوباره بشمارید!
جهان
ملانیا ترامپ خواستار شمارش مجدد آرای انتخابات آمریکا شد. همسر دونالد ترامپ به‌این ترتیب از رئیس‌جمهوری فعلی آمریکا حمایت کرد. ملانیا در پیامی توئیتری نوشت: «مردم آمریکا مستحق انتخاباتی عادلانه هستند. هر رأی قانونی -نه آرای غیرقانونی- باید شمرده شود.ما باید از دموکراسی در کشورمان با نهایت شفافیت، محافظت کنیم».…...
تجمع هواداران ترامپ و بایدن در ایالت‌های حساس تجمع هواداران ترامپ و بایدن در ایالت‌های حساس
جهان
حامیان دو کاندیدای اصلی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در حالی در مقابل حوزه‌های رای گیری این کشور دست به راهپیمایی زده‌اند که شمارش نتایج نهایی آرا هنوز برای تعیین کاندیدای پیروز ادامه دارد. به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، معترضان از روز سه شنبه سوم نوامبر که زمان…...

نظرات کاربران

  1. وقتی میگن پول عشق رو نگه نمیداره یعنی همین حاکم دبی با اون همه ثروت بازم همسرش بهش خیانت کرده و با یه بادیگارد دم دستی روابط داشته پول عشق نمیاره پول وفاداری نمیاره عزیزان عشق و محبت باید از ته دل باشه و پول این وسط هیچ کاره اس قابل توجه خانومایی که میگن پول همه چیزه

پاسخ دهید