دانلود اپلیکیشن هفت صبح

افشای دستمزد بازیکنان بارسلونا؛ آقای جرارد پیکه زرنگ!

ورزشی
افشای دستمزد بازیکنان بارسلونا؛ آقای جرارد پیکه زرنگ!

بارسلونا در یکی دو سال اخیر و به دلیل بحران اقتصادی ناشی از کرونا با مشکلات فراوانی روبرو شده است. بزرگترین اثر مخرب این وضعیت روی تمدید قرارداد لیونل مسی بود که در نهایت چاره ای جز قطع همکاری باقی نگذاشت.

سقف بودجه دستمزدهای بارسا که از سوی لالیگا تعیین می شود، از ۷۵۰ میلیون یورو به بیش از نصف کاهش پیدا کرده تا جایی که این باشگاه برای ثبت نام فران تورس در فهرست خود با مشکل روبرو شده است. جدایی کوتینیو که امروز قطعی شد، احتمالا مانع موجود بر سر راه ورود تورس به فهرست بارسا را از میان خواهد برد.

امروز اسپورت۳ کاتالونیا اقدام به انتشار دستمزد بازیکنان بارسلونا کرد و مشخص شد که جرارد پیکه همچنان بیشترین دریافتی را دارد.

در این فهرست به ترتیب جرارد پیکه، سرخیو بوسکتس و جوردی آلبا بیشتر از همه دستمزد می گیرند و جالب اینکه در رتبه چهارم به نام ساموئل اومتیتی مدافع فرانسوی بارسا برخورد می کنیم. بازیکنی که تقریبا از سه سال پیش کمترین بازی ها را برای بارسا انجام داده و همواره درگیر مصدومیت ها بوده است. مارک آندره تراشتگن، فیلیپ کوتینیو، عثمان دمبله و سرجی روبرتنوپپو نیز در رتبه های بعدی قرار دارند.

دستمزد پیکه ۲۸ میلیون یورو ناخالص است، بوسکتس ۲۳ میلیون یورو، آلبا و اومتیتی نیز ۲۰ میلیون یورو. تراشتگن ۱۴ میلیون یورو، کوتینیو ۱۶ میلیون یورو، دمبله و سرجی روبرتو نیز ۱۲ میلیون یورو ناخالص دریافتی دارند.

دستمزد مسی ۱۳۵ میلیون یورو و گریزمان نیز ۴۲ میلیون یورو بود و هر دو این فصل از بارسا جدا شدند. جدایی گریزمان البته قرضی با بند خرید ۴۰ میلیون یورویی است.

بازدید اپلیکیشن 15 , بازدید سایت 1

پاسخ دهید