دانلود اپلیکیشن هفت صبح

افشاگری درباره خیانت جرارد پیکه به لیونل مسی

ورزشی
افشاگری درباره خیانت جرارد پیکه به لیونل مسی

لوییس ماسکارو، سردبیر نشریه اسپورت و کسی که اخیرا با لیونل مسی مصاحبه کرده، می‌گوید “مسی اخیرا متوجه شده که جرارد پیکه به خوان لاپورتا گفته که اگر لئو باشگاه را ترک کند، هیچ اتفاق بدی رخ نمی دهد.”

پیش از این نیز شایعاتی در مورد اثرگذاری بیش از حد جرارد پیکه روی لاپورتا شنیده شده بود و حالا به نظر این اخبار صحت دارد. حتی این مدافع اسپانیایی دقیقا ابتدا گذاشت لیونل مسی از بارسلونا جدا شود و بعد درخواست کاهش دستمزد خود را پذیرفته و آن را با دیگر بازیکنان نیز در میان گذاشت. همچنین این نشریه مدعی شد لیونل مسی رابطه خود و خانواده اش را با جرارد پیکه و همسر او قطع کرده و دوستی سابق امروز تبدیل به کینه ای بزرگ شده است. در این مصاحبه ستاره سابق بارسلونا چندین بار از هم تیمی های سابق خود نام برد و حتی یک بار هم به جرارد پییکه اشاره نکرد.

لیونل مسی در چند ماه اخیر تلاش زیادی برای ماندن در بارسلونا داشت و حتی در ماه های آخر هر بار وکیل و خانواده او سراغ قرارداد جدید را می گرفتند، مدیران باشگاه به نحوی آن را به تعویق می انداختند و انگار این تصمیم از قبل گرفته شده بود.

لیونل مسی در این مصاحبه صریحا اعلام کرد از خوان لاپورتا بابت مصاحبه های اخیرش ناراحت شده و از رئیس فعلی باشگاه گله دارد. اما ستاره فعلی پاری سن ژرمن نامی از جرارد پیکه نبرد و اینگونه نشان داد رابطه ای با هم تیمی سابق خود به مدت نزدیک به دو دهه ندارد.

بازدید اپلیکیشن 56 , بازدید سایت 1

پاسخ دهید