افزایش بی سابقه فروش سلاح در آمریکا به دلیل کرونا

جهان
افزایش بی سابقه فروش سلاح در آمریکا به دلیل کرونا

در دو هفته گذشته و به دلیل شیوع کووید ۱۹ در آمریکا، فروش اسلحه و مهمات در این کشور افزایش بی سابقه ای داشته است.

به گزارش عصرایران به نقل از خبرگزاری فرانسه، بسیاری از آمریکایی ها جهت محافظت از خود، درصورت وقوع شورش های احتمالی، اسلحه و مهمات خریداری می کنند.

ترس از ویروس کرونا باعث شده آمریکایی ها اسلحه خریداری کنند. آنها نگرانند که بحران سلامت به بحران اجتماعی تبدیل شده و برای حفظ امنیت خود، اسلحه تهیه می کنند.

بنابر اظهارات یکی از فروشندگان سلاح در ایالت اوکلاهما، بعضی از افرادی که برای خرید اسلحه مراجعه می کنند، اشخاصی تازه کار هستند و هر نوع سلاحی را که در مغازه موجود باشد، انتخاب می کنند و می خرند.

فروشنده دیگری در ایالت واشنگتن، یکی از کانون های اصلی شیوع کرونا در آمریکا گفت که برای اولین بار، مشاهده کرده ساعتی قبل از باز شدن درهای فروشگاه، مشتریان در صف انتظار برای خرید اسلحه ایستاده اند.

قبل از شیوع ویروس کرونا در بهترین شرایط، روزانه حدود ۲۰ الی ۲۵ قبضه اسلحه به فروش می رفت اما با گسترش ویروس کرونا در آمریکا، فروش روزانه فروشگاه به ۱۵۰ اسلحه رسیده است.

بازدید اپلیکیشن 22 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

رهبر کره شمالی بدل دارد؟ رهبر کره شمالی بدل دارد؟
جهان
فضای مجازی دوباره شروع به انتشار شایعه‌ای مبنی بر اینکه بیش از یک «کیم جونگ اون» وجود دارد، کرده است.کاربران با قراردادن تصویر قدیم و جدید رهبر کره شمالی به این نتیجه رسیده‌اند که وی بدل دارد....
ماجرای دوربین مخفی پرحاشیه MBC ماجرای دوربین مخفی پرحاشیه MBC
کاربران ویژه - جهان
رجاء الجداوی، بازیگر پرکار مصری اخیرا به خاطر حضور در یک برنامه که به صورت دوربین مخفی ضبط شده خبرساز شده است. ماجرا این است که قرار بوده در این برنامه او به منزل فیفی عبده، بازیگر معروف مصری برود اما در آنجا فیفی عبده ادعا می‌کند که جواهرات او…...
پارلمان عراق خواستار تعطیلی دفتر شبکه mbc سعودی شد پارلمان عراق خواستار تعطیلی دفتر شبکه mbc سعودی شد
جهان
کمیته ارتباطات و اطلاع‌رسانی پارلمان عراق به دنبال توهین شبکه تلویزیونی mbc عربستان سعودی به ساحت شهید ابومهدی المهندس، خواستار تعطیلی دفتر این شبکه شد. به گزارش ایرنا؛ «حسن سالم» از نمایندگان فراکسیون الصادقون نزدیک به نیروهای مقاومت عراق نیز امروز (جمعه) با محکومیت شدید اقدام این شبکه سعودی، شهید…...

پاسخ دهید