خبر فوری : انتخابات هیات رئیسه دائمی مجلس یازدهم فردا انجام می‌شود

افزایش بی سابقه فروش سلاح در آمریکا به دلیل کرونا

جهان
افزایش بی سابقه فروش سلاح در آمریکا به دلیل کرونا

در دو هفته گذشته و به دلیل شیوع کووید ۱۹ در آمریکا، فروش اسلحه و مهمات در این کشور افزایش بی سابقه ای داشته است.

به گزارش عصرایران به نقل از خبرگزاری فرانسه، بسیاری از آمریکایی ها جهت محافظت از خود، درصورت وقوع شورش های احتمالی، اسلحه و مهمات خریداری می کنند.

ترس از ویروس کرونا باعث شده آمریکایی ها اسلحه خریداری کنند. آنها نگرانند که بحران سلامت به بحران اجتماعی تبدیل شده و برای حفظ امنیت خود، اسلحه تهیه می کنند.

بنابر اظهارات یکی از فروشندگان سلاح در ایالت اوکلاهما، بعضی از افرادی که برای خرید اسلحه مراجعه می کنند، اشخاصی تازه کار هستند و هر نوع سلاحی را که در مغازه موجود باشد، انتخاب می کنند و می خرند.

فروشنده دیگری در ایالت واشنگتن، یکی از کانون های اصلی شیوع کرونا در آمریکا گفت که برای اولین بار، مشاهده کرده ساعتی قبل از باز شدن درهای فروشگاه، مشتریان در صف انتظار برای خرید اسلحه ایستاده اند.

قبل از شیوع ویروس کرونا در بهترین شرایط، روزانه حدود ۲۰ الی ۲۵ قبضه اسلحه به فروش می رفت اما با گسترش ویروس کرونا در آمریکا، فروش روزانه فروشگاه به ۱۵۰ اسلحه رسیده است.

بازدید اپلیکیشن 22 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

وقتی همسر تروریست محبوب می‌شود وقتی همسر تروریست محبوب می‌شود
کاربران ویژه - جهان
روزنامه هفت صبح | کمتر پیش می‌آید که بازیگری به خاطر ایفای یک نقش منفی مورد توجه قرار بگیرد ولی این اتفاق حالا برای دینا فواد افتاده است. او در سریال الاختیار یا همان انتخاب، شخصیت «نسرین آسموی» همسر تروریست هشام اشماوی را بازی می‌کند و این شب‌ها توانسته تحسین…...
اثبات تأثیر واکسن کووید ۱۹ بر میمون‌‌ها در چین اثبات تأثیر واکسن کووید ۱۹ بر میمون‌‌ها در چین
جهان
محققان چینی دو دوز متفاوت از یک واکسن را به هشت میمون تزریق کردند. میمون‌‌ها سه هفته در معرض ویروس کرونا قرار گرفتند ولی به این بیماری مبتلا نشدند. به گزارش تسنیم؛ بر اساس گزارشی که در مجله Science منتشر شده است، تأثیر یک واکسن کووید۱۹ که در چین تولید…...
دومین نفت‌کش ایرانی به آب‌های ساحلی ونزوئلا رسید دومین نفت‌کش ایرانی به آب‌های ساحلی ونزوئلا رسید
جهان
دومین ️نفتکش از ناوگان اعزامی ایران به ونزوئلا به نام "فارست" تا ساعتی دیگر وارد منطقه اسکورت در آب‌های ساحلی ونزوئلا در دریای کارائیب خواهد شد. به گزارش ایسنا به نقل از نورنیوز،نفتکش "فارست" پس از ورود به منطقه انحصاری اقتصادی ونزوئلا با اسکورت ناوهای نظامی این کشور به سمت…...

پاسخ دهید