افزایش بی سابقه فروش سلاح در آمریکا به دلیل کرونا

جهان
افزایش بی سابقه فروش سلاح در آمریکا به دلیل کرونا

در دو هفته گذشته و به دلیل شیوع کووید ۱۹ در آمریکا، فروش اسلحه و مهمات در این کشور افزایش بی سابقه ای داشته است.

به گزارش عصرایران به نقل از خبرگزاری فرانسه، بسیاری از آمریکایی ها جهت محافظت از خود، درصورت وقوع شورش های احتمالی، اسلحه و مهمات خریداری می کنند.

ترس از ویروس کرونا باعث شده آمریکایی ها اسلحه خریداری کنند. آنها نگرانند که بحران سلامت به بحران اجتماعی تبدیل شده و برای حفظ امنیت خود، اسلحه تهیه می کنند.

بنابر اظهارات یکی از فروشندگان سلاح در ایالت اوکلاهما، بعضی از افرادی که برای خرید اسلحه مراجعه می کنند، اشخاصی تازه کار هستند و هر نوع سلاحی را که در مغازه موجود باشد، انتخاب می کنند و می خرند.

فروشنده دیگری در ایالت واشنگتن، یکی از کانون های اصلی شیوع کرونا در آمریکا گفت که برای اولین بار، مشاهده کرده ساعتی قبل از باز شدن درهای فروشگاه، مشتریان در صف انتظار برای خرید اسلحه ایستاده اند.

قبل از شیوع ویروس کرونا در بهترین شرایط، روزانه حدود ۲۰ الی ۲۵ قبضه اسلحه به فروش می رفت اما با گسترش ویروس کرونا در آمریکا، فروش روزانه فروشگاه به ۱۵۰ اسلحه رسیده است.

بازدید اپلیکیشن 22 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

حرکت چراغ خاموش عربستان در جاده اتمی شدن حرکت چراغ خاموش عربستان در جاده اتمی شدن
جهان
در حالی که برنامه صلح آمیز هسته ای ایران طی سال ها با کارشکنی های گسترده و تحریم های ظالمانه آمریکا و متحدان غربی اش روبه رو بوده و در شرایطی که این فعالیت ها به طور قانونی و زیر نظر مجامع بین المللی در حال انجام است، صهیونیست ها،…...
فاتح قلابی اورست، دولت هند را سرکار گذاشت فاتح قلابی اورست، دولت هند را سرکار گذاشت
جهان
درحالی که مقامات کشور هند قصد داشتند از کوهنورد این کشور بابت صعود به قله اورست تجلیل و تقدیر کنند، پس از انتشار عکس های این کوهنورد مشخص شد او هیچوقت به قله صعود نکرده و عکس‌هایش در کنار قله اورست فوتوشاپ بوده‌اند....
انفجار بمب در مسیر معاون رئیس جمهوری افغانستان انفجار بمب در مسیر معاون رئیس جمهوری افغانستان
جهان
منابع دولتی و رسانه‌ها در افغانستان روز چهارشنبه از انفجار یک بمب در مسیر عبور خودروی حامل معاون اول رئیس جمهوری این کشور خبر دادند. این انفجار حوالی هفت صبح به وقت محلی روی داده و بنا به برخی گزارش‌ها تا کنون دست کم ۱۰ کشته و بیش از ۱۲…...

پاسخ دهید