افزایش باورنکردنی قیمت وانت در بازار

اقتصادی
افزایش باورنکردنی قیمت وانت در بازار

با اعلام سهمیه بندی بنزین قیمت اغلب خودروها در بازار با افزایش روبرو شد اما وضعیت بازار نشان می‌دهد میزان افزایش قیمت انواع وانت در بازار بسیار بیشتر از سایر خودروها بوده است .

فعالان بازار دلیل مهم افزایش قیمت انواع وانت در قیاس با سایر خودروها ،سهمیه‌های تخصیصی به این خودروها از پس اعلام سهمیه بندی بنزین بوده است .

سهمیه در نظر گرفته شده برای وانت بیشتر از سایر خودروهای شخصی است .

بر اساس این گزارش وانت آریسان که در اواخر شهریور ماه و اوایل مهرماه به قیمت ۵۳ میلیون تومان فروخته می‌شد، حالا در پایان آبان ماه با پذیرش افزایشی ۱۷ میلیون تومانی به ۷۰ میلیون تومان رسیده است . این خودرو در فایل‌های اعلامی هر چند به این قیمت عرضه می شود اما بازاری‌ها خبر از رکود خرید و فروش می‌دهند و می‌گویند میزان خرید و فروش در بازار چندان نیست.

قیمت سایپا ۱۵۱ نیز که یک ماه قبل ۴۴ میلیون تومان بود، در حال حاضر به آستانه ۵۰ میلیون تومان رسیده است .

در این میان قیمت وانت زامیاد دو گانه سوز رادیال از ۷۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان در یک ماه قبل به ۷۹ میلیون تومان و قیمت وانت زامیاد گازسوز ساده از ۷۵ میلیون تومان به ۸۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است.

بر اساس اعلام شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی ، سهمیه وانت کم مصرف بنزینی ۲۰۰ لیتر در ماه تعیین شده است . سهمیه وانت کم مصرف دو گانه سوز نیز ۶۰ لیتر در ماه است و وانت پرمصرف بنزینی سهمیه ای برابر با ۳۰۰ لیتر و وانت پرمصرف دو گانه سوز سهمیه ای برابر با ۱۲۰ لیتر دریافت می کند.

بازدید اپلیکیشن 83 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

اعلام جزییات قرعه‌کشی پیش‌فروش یک‌ساله سایپا اعلام جزییات قرعه‌کشی پیش‌فروش یک‌ساله سایپا
اقتصادی
قائم‌مقام مدیرعامل سایپا در امور فروش و خدمات پس از فروش، جزئیات قرعه‌کشی پیش‌فروش یک‌ساله محصولات این گروه خودروسازی را تشریح کرد. مجید باقری، قائم‌مقام مدیرعامل سایپا در امور فروش و خدمات پس از فروش، به تشریح جزئیات قرعه‌کشی پیش‌فروش یک‌ساله محصولات این گروه خودروسازی پرداخت و گفت: در قرعه‌کشی…...
فروشندگان سهام عدالت چقدر ضرر کردند؟ فروشندگان سهام عدالت چقدر ضرر کردند؟
اقتصادی
سخنگوی ستاد آزادسازی سهام عدالت جزییات روند فروش این سهم‌ها و دلیل تاخیر در واریز پول فروش آنها را اعلام کرد به‌گفته حسین فهیمی بر اساس آمار حدود ۶۰۰ هزار نفر برای فروش ۳۰ درصد از سهام خود به بانک‌ها یا دفاتر کارگزاری مراجعه کردند و در مجموعه رقمی حدود…...
ضربه کاری دلار به آبروی از دست‌رفته طلا ضربه کاری دلار به آبروی از دست‌رفته طلا
اقتصادی
قیمت طلا دیروز با افزایش ۲۰هزار تومانی به حدود ۷۲۸هزار تومان به ازای هر گرم رسید. در یک هفته گذشته روند قیمت هر گرم طلای ۱۸عیار رو به کاهش بود اما دیروز اتفاقات بازار ارز و همچنین بازارهای جهانی، شرایط را طور دیگری رقم زد. افزایش قیمت طلا حتی دامن…...

نظرات کاربران

پاسخ دهید