اعلام آماده‌باش برای زلزله در چهار شهر خوزستان

اجتماعی
اعلام آماده‌باش برای زلزله در چهار شهر خوزستان

اداره کل مدیریت بحران خوزستان در پی وقوع زمین لرزه ۳.۴ ریشتری در شهرستان ایذه به چهار شهرستان خوزستان اعلام آماده باش کرد.

در پی وقوع زمین لرزه ۳.۴ ریشتری پیش از ظهر دوشنبه اداره کل مدیریت بحران استان خوزستان به شهرستان های ایذه، باغملک، رامهرمز و هفتکل اعلام آماده باش کرد.

با وجود اینکه تا لحظه مخابره خبر هیچ گونه خسارتی جانی و مالی گزارش نشده است اما به منظور پیشگیری از هر گونه حادثه احتمالی این آماده باش صادر شده است.

براساس این آماده باش از فرمانداران خواسته شده ضمن ماندن در محل خدمت و ترک نکردن پست خود بدون هماهنگی و موافقت ستاد مدیریت بحران استان؛ نسبت به اتخاذ تمهیدات لازم جهت آمادگی و مقابله با حوادث احتمالی و اعلام آخرین وضعیت و حوادث به وقوع پیوسته وآمادگی و استقرار مراکز درمانی سیار و فوریت های پزشکی در محل های موردنیاز اقدام کنند.

همچنین به هلال احمر جهت فراهم ساختن امکانات مورد نیاز و سایر تدابیر لازم جهت پیشگیری یا کاهش آثار حوادث احتمالی ابلاغ شده است.

روز گذشته نیز زمین لرزه ای به بزرگی ۵.۲ ریشتر منطقه دو گنبدان کهگیوله و بویر احمد را لرزاند که لرزش های آن در برخی شهرهای خوزستان از جمله ایذه حس شد و مردم را از خانه های خود به بیرون کشاند.

بازدید اپلیکیشن 55 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

بررسی سه پرونده خودکشی با سه موضوع متفاوت بررسی سه پرونده خودکشی با سه موضوع متفاوت
کاربران ویژه - اجتماعی
از ماجرای خودکشی پدری که سال گذشته دختر هفت ساله‌اش را به قتل رساند تا ماجرای حلق‌آویز کردن یک کارگر حراستی در میدان نفتی توسط خودش و سومین مورد دختر ۱۶ ساله‌ای که در پرند از ساختمان به پایین پرید، ‌ در این گزارش بررسی شده است. *** خودکشی کارگر…...
واکسن کرونا در حالت خوش‌بینانه کی به ایران می‌رسد؟ واکسن کرونا در حالت خوش‌بینانه کی به ایران می‌رسد؟
اجتماعی
علیرضا رییسی معاون بهداشت وزارت بهداشت می‌گوید کرونا واکسن ندارد و تا یکسال دیگر هم واکسن به دست ما نمی‌رسد. حتی اگر تا دو ماه دیگر هم واکسن در اروپا و آمریکا تولید شود که نمی‌شود، باز هم به دست ما نخواهد رسید. زیرا اولا ما در تحریم هستیم و…...
مرگ هولناک یک جوان بر اثر غفلت مرگ هولناک یک جوان بر اثر غفلت
اجتماعی
ایسنا: رئیس سازمان آتش‌نشانی کوهدشت از فوت یک نفر در میکسر حمل بتن خبر داد. علی‌یار رضایی امروز ۲۶ خرداد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در پی تماس با مرکز شماره یک آتش‌نشانی کوهدشت مبنی بر وقوع حادثه‌ برای فردی در شهرک صنعتی این شهرستان، تیم امداد و نجات آتش‌نشانی…...

پاسخ دهید