دانلود اپلیکیشن هفت صبح

اعضای یک باند توزیع قرص لاغری دستگیر شدند

اجتماعی
اعضای یک باند توزیع قرص لاغری دستگیر شدند

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات پایتخت از شناسایی و انهدام یکی از بزرگترین شبکه های توزیع داروهای غیرمجاز در سطح کشور و کشف بیش از یکصد و شصت هزار قلم از این داروها که بیشتر آنها قرص های گلوریا با عوارض مرگبار بعد از مصرف بودند خبر می دهد.

سرهنگ داود معظمی گودرزی رئیس پلیس فتا تهران بزرگ می گوید: باتوجه به ممنوعیت خرید و فروش دارو در فضای مجازی اخیرا افرادی که در این زمینه فعالیت مجرمانه داشتند تحت رصد پلیس قرار گرفتند.

او با اشاره به عوارض وحشتناک مصرف برخی از این داروها از جمله قرص های گلوریا تصریح می کند: در تحقیقات اولیه رسیدگی به پرونده و پس از بررسی‌های تخصصی کارشناسان پلیس فتا پایتخت متوجه پیچیدگی پرونده شده و پی بردند سه نفر مجرم حرفه ای در حال فعالیت در زمینه توزیع قرص‌های گلوریا و دیگر داروها هستند در حالیکه افراد رصد شده صرفا خرده فروش این شبکه هستند. با بررسی بیشتر و اقدامات فنی مشخص شد این شبکه گسترده در توزیع داروهای غیرمجاز در فضای مجازی در سطح کشور فعالیت دارد و این افراد با تبلیغات اغواکننده و دروغین به توزیع و فروش این داروها که اکثرا از قرص های چاقی،لاغری و … هستند اقدام کرده و با این روش نه تنها سود کلانی به جیب زده اند بلکه آسیب های بسیار خطرناک و جبران ناپذیری نیز به مصرف کنندگان این داروها وارد کرده اند.

رئیس پلیس فتا پایتخت بیان می کند: با تلاش های شبانه‌روزی ماموران مجموعه پلیس فتا فرماندهی انتظامی تهران بزرگ هر سه عضو این هرم مرگبار شناسایی و پس از تشریفات قضایی در چندین عملیات پیچیده پلیسی در نقاط مختلفی از استان تهران دستگیر و به پلیس فتا منتقل و بیش از یکصد و شصت هزار داروی غیرمجاز از محل دستگیری این مجرمین کشف شد. در بین داروهای مکشوفه از این شبکه تعداد بسیار زیادی از قرص های گلوریا که متاسفانه عوارض بسیار خطرناکی را در سوابق مصرف توسط تعدادی از هموطنان در پی داشته است کشف گردید. این مجرمین قصد داشتند این قرص ها را در آرایشگاه های زنانه و باشگاه های بدنسازی توزیع کنند.

بازدید اپلیکیشن 6 , بازدید سایت 1

پاسخ دهید