دانلود اپلیکیشن هفت صبح

اعتراف راننده اسنپ به قتل زن قزوینی

حوادث
اعتراف راننده اسنپ به قتل زن قزوینی

راننده تاکسی اینترنتی که اقدام به قتل فجیع یک بانوی قزوینی کرده بود؛ یک هفته پس از دستگیری، به جنایت خود اعتراف کرد.

به گزارش دادستانی قزوین پس از اعلام کشف جسدی سوخته در اول تیرماه تحقیقات در این خصوص آغاز و مشخص شد مقتول یکی از اعضای اتحادیه آرایشگران قزوین دارای دو سالن آموزش آرایشگری یکی در قزوین و دیگری در اسماعیل آباد است که فرزندش در تاریخ ۳۱خرداد درخواست خودرو اسنپ به مقصد روستای اسماعیل آباد کرده و راننده خودرو تیبا پس از مراجعه به مبدأ اقدام به سوار کردن مسافر می کند.

پس از مفقود شدن مسافر، راننده اسنپ مدعی می گردد که مسافر را در مقصد پیاده و اطلاع دیگری از او ندارد. در اول تیر ماه جسد سوخته زنی در جاده بوئین زهرا کشف و پس از انجام تحقیقات محرز می شود، جسد مکشوفه متعلق به مسافر گمشده است که به دلیل آسیب وارده به گلو (خفگی) فوت کرده و قاتل جهت عدم امکان شناسایی با بنزین جسد را به آتش کشیده،

یک مرتبه دیگر راننده احضار و منکر موضوع و مدعی عدم اطلاع در این زمینه بود که با توجه به شواهد موجود اتهام قتل عمد به متهم تفهیم و با قرار بازداشت موقت به زندان اعزام شد. گفتنی است متهم بعد از حدود یک هفته اقرار به موضوع کرده و در تشریح نحوه قتل بیان می کند که قبل از رسیدن به مقصد خودرو جوش آورده که به علت توقف و گرمی هوا مسافر شاکی شده و به همین خاطر بحث لفظی بین وی و مسافر رخ داده و وی را خفه و سپس در صندلی عقب خودرو قرار داده و پس از درآوردن زیورآلات وی و خارج کردن سیم کارت و رم گوشی با تهیه بنزین از جایگاه سوخت اقدام به سوزاندن مقتوله و ترک محل حادثه می کند.

متهم بعد از ظهر روز حادثه با مراجعه به بازار قزوین قصد فروش طلاجات را داشته که با توجه به مراجعه به طلا فروشی و اطلاع یافتن از بدل بودن آن اقدام به انداختن طلاجات به داخل چاه می کند.

با توجه به اینکه کلیه قرائن و امارات مربوطه حاکی از مقرون به واقع بودن اقرار متهم است، پرونده جهت تکمیل تحقیقات به شعبه بازپرسی ارجاع و در حال رسیدگی است.

منبع: خبرآنلاین

بازدید اپلیکیشن 93 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. یه زمان راننده آژانس حتما باید متاهل بود و صاحبان آژانس با حساسیت زیاد راننده میگرفتن الان فقط یه ماشین و یه گواهی نامه برای راننده آژانس یا اسنپ کافیه، بدون هیچ محدودیت یا تست صلاحیت اخلاقی یا روانی

پاسخ دهید