اظهارات پزشک آمریکایی درباره روند درمان ترامپ

جهان
اظهارات پزشک آمریکایی درباره روند درمان ترامپ

یک پزشک آمریکایی در مرکز درمان لانگون دانشگاه نیویورک با اشاره به دارویی که برای بیماری کرونای رئیس‌جمهور این کشور در نظر گرفته وضعیت او در بیمارستان را مثبت ارزیابی کرد.

دکتر «مارک سیگل»، پزشک مرکز درمانی لانگون دانشگاه نیویورک که برای وبگاه فاکس نیوز در مورد مسائل درمانی و پزشکی مقاله می‌نویسد، جمعه شب (به وقت محلی) در مصاحبه‌ای با این شبکه آمریکایی درباره وضعیت بیماری کرونای دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا صحبت کرد.

به نوشته وبگاه شبکه خبری فاکس نیوز، دکتر سیگل در این خصوص گفت که دوره درمانی دونالد ترامپ احتمالاً پیشگیرانه است و شاید تا چند روز آینده ادامه یابد.

این پزشک آمریکایی در ادامه با اشاره به داروی «رمدیسیور» که برای درمان بیماری کرونای رئیس‌جمهور آمریکا در نظر گرفته شده گفت: «هدف [از این کار]، کاهش میزان ویروس در بدن اوست.»

وی افزود: «داروی رمدیسیور که ترامپ دریافت کرده به عنوان یک عامل پیشگیرانه عمل می‌کند و میزان ویروس در بدن وی را کاهش می‌دهد.»

سیگل همچنین افزود: «بر اساس مطالعه‌ای که در نشریه پزشکی “نیو اینگلند” در ماه مه منتشر شده، این [دارو] زمان نقاهت را از ۱۴ به ۱۱ روز کاهش می‌دهد. هدف کاهش خطر احتمالی التهاب و لخته شدن خون [در بدن] اوست که مشکلات شدید بیماری کووید-۱۹ هستند.»

این پزشک آمریکایی در پایان گفت: «اینکه وی در آنجا [بیمارستان] به راحتی، با روحیه خوب و بدون دستگاه اکسیژن نشسته نشانه مثبتی است.»

پزشک کاخ سفید پیشتر اعلام کرده بود که گرچه رئیس‌جمهور آمریکا هنوز به دستگاه اکسیژن برای تنفس نیاز پیدا نکرده است اما درمان با داروی «رمدیسیور» را آغاز کرده است.

رئیس جمهور آمریکا بامداد روز جمعه (به وقت تهران) از ابتلای خود و همسرش ملانیا به ویروس کرونا خبر داد و بامداد شنبه (به وقت تهران) با بالگرد به بیمارستان نظامی والتر رید در واشنگتن منتقل شد.

ترامپ در آخرین پیام توییتری خود بعد از انتقال به بیمارستان والتر رید، اعلام کرد که اوضاع خوب است.

بازدید اپلیکیشن 30 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

می‌خواستم جواب ملکه را بدهم ولی گفتم بی‌خیال! می‌خواستم جواب ملکه را بدهم ولی گفتم بی‌خیال!
جهان
فارس نوشت: رئیس‌جمهور آمریکا در یک سخنرانی انتخاباتی گفت انتقال سفارت کشورش به قدس اشغالی با مخالفت سران بسیاری از کشورها از جمله ملکه انگلیس مواجه بوده اما او قبل از مشورت و شنیدن نظر آنها کار را تمام کرده است! «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا در سخنرانی انتخاباتی شامگاه…...
حزب‌الله لبنان به ماکرون: حد و حدودت را بدان! حزب‌الله لبنان به ماکرون: حد و حدودت را بدان!
جهان
به رغم اینکه فرانسه طرح خود را برای حل بحران دولت لبنان برای شش هفته دیگر تمدید کرده اما عملا این طرح به پایان رسیده است. تمام گروه‌های سیاسی منتظر نتایج انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا هستند و قرار است امشب دبیرکل حزب‌الله لبنان موضع خود را نسبت به این طرح اعلام…...
الکاظمی تعدادی از فرماندهان را برکنار کرده است الکاظمی تعدادی از فرماندهان را برکنار کرده است
جهان
ایسنا نوشت:در اقدامی نخست وزیر عراق تعدادی از فرماندهان حشد شعبی و ارتش عراق را از پست‌هایشان برکنار کرد. به نوشته روزنامه القدس العربی چاپ لندن، ناظران تاکید کرده‌اند که مصطفی الکاظمی، نخست وزیر عراق تلاش می‌کند نقش آن فرماندهان را کم‌تر و نقش نهاد نظامی رسمی عراق را فعال…...

پاسخ دهید