اظهارات وقیحانه؛ ترامپ باز هم ایران را تهدید کرد

سیاسی
اظهارات وقیحانه؛ ترامپ باز هم ایران را تهدید کرد

«دونالد ترامپ»، رئیس جمهور آمریکا در جریان یک مصاحبه رادیویی اظهارات وقیحانه خود را علیه کشورمان تکرار کرد. ترامپ در این مصاحبه رادیویی مدعی شده است: «ایران این را می‌داند و ما به آنها اخطار داده‌ایم؛ اگر دور و بر ما بپرخید و اقدام بدی علیه ما انجام دهید بلایی بر سرتان می‌آوریم که نمونه آن را هرگز ندیده‌اند.»

رئیس جمهور آمریکا پیش از این نیز بارها اینگونه اظهارات گستاخانه را درباره کشورمان مطرح کرده است. ماه ژانویه سال جاری و در پی اقدام وحشیانه آمریکا در ترور سردار سلیمانی، ابومهدی المهندس،  و تعدادی از همرزمان آنها، ایران هشدار داد که انتقام سختی از این اقدام خواهد گرفت. هراس دونالد ترامپ از اقدام جدی ایران به جایی رسید که او با انتشار پیامی در توییتر خود مدعی شد که در صورت حمله ایران ۵۲ موضع متعلق به آن را در تیررس داریم.»

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخی سخت، پایگاه »عین الاسد» را در عراق که محل استقرار نظامیان آمریکایی است هدف چندین فروند موشک قرار داد. طی هفته‌های اخیر و در آستانه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، ترامپ بار دیگر لفاظی‌های خود را درباره موضوعات مختلف افزایش داده است.

بازدید اپلیکیشن 145 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

ببینید | ترور سرهنگی که در قتل خاشقجی دست داشت ببینید | ترور سرهنگی که در قتل خاشقجی دست داشت
سیاسی
سرهنگ نایف الاسیری یکی از افراد دخیل در قتل جمال خاشقچی (روزنامه نگار سعودی) در ترکیه ترور شد....
گردان تک نفره لقب کدام شهید بود؟ گردان تک نفره لقب کدام شهید بود؟
سیاسی
تک تیراندازی که استاد شلیک های طلایی شد تسنیم نوشت: شهید زرین جزو نیروهای اصلی و بنیانگذاران لشکر امام حسین (ع) بوده و در جبهه‌ها نقش منحصر به فردی را ایفا می‌کرد؛ در جنگ‌های نامنظم و دیگر عملیات‌ها به عنوان تک تیرانداز نقش حساس و ظریف خود را بازی کرده…...
جزییات دستگیری چند تروریست توسط سپاه پاسداران جزییات دستگیری چند تروریست توسط سپاه پاسداران
سیاسی
روابط عمومی و تبلیغات قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی جزئیات تازه‌ای از دستگیری عوامل شهادت سه نیروی خود را منتشر کرد. در این بیانیه آمده: با پیگیری و انجام اقدامات ویژه اطلاعاتی و عملیاتی، رزمندگان قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه موفق شدند عوامل اصلی و…...

پاسخ دهید