اطلاعیه نظام پزشکی مشهد درباره حکم ۳ پزشک

اجتماعی
اطلاعیه نظام پزشکی مشهد درباره حکم ۳ پزشک

ایرنا: نظام پزشکی مشهد در واکنش به آنچه در فضای مجازی درمورد شکایت عباس تبریزیان از سه پزشک مطرح شده، اعلام کرد: آرای صادره قطعی نیست و در دادگاه تجدید نظر استان در حال رسیدگی است.
نظام پزشکی مشهد امروز(یکشنبه) با صدور اطلاعیه ای به آنچه در فضای مجازی در خصوص شکایت عباس تبریزیان از سه پزشک مطرح شده بود، واکنش نشان داد.

عباس تبریزیان از جمله مخالفان پزشکی مدرن، فردی است که اخیرا فیلمی در فضای مجازی از وی منتشر شد که طی آن در حضور طرفداران خود اقدام به آتش زدن کتاب مرجع پزشکی طب هاریسون کرده بود.

در متن اطلاعیه سازمان نظام پزشکی آمده است: نظام پزشکی مشهد پس از اطلاع و تشکیل پرونده در دادگاه برای هر سه همکار پزشک وکیل استخدام کرد و در همه مراحل پرونده، دفاع و حمایت های لازم را آنجام داد.
در این اطلاعیه تصریح شده است:‌ رأی یاد شده تعلیقی است و هنوز قطعی نیست و پرونده در دادگاه تجدید نظر استان خراسان رضوی جاری و در حال رسیدگی است بنابراین انتشار حکم دادگاه بدوی از سوی هر شخصی، اقدامی غیر قانونی و قابل پیگیری است. با این وجود، با توجه به وجود بعضی از ایرادها و رضایت شاکی در مرحله تجدید نظر، شایسته است این پرونده مسیر قانونی خود را در فضایی آرام طی کند.
سازمان نظام پزشکی با قدردانی از حساسیت و حمایت یکایک اعضای این سازمان، از جامعه فهیم و فخیم پزشکی انتظار دارد ضمن کنترل احساسات در نقد رفتار و عملکرد افراد مداخله گر در امور پزشکی رویه آگاهی بخشی علمی و پیگیری جدی از مجاری قانونی را با استدلالات علمی و حقوقی دنبال کنند.

اوایل بهمن ماه فیلمی در فضای مجازی منتشر شد که طی آن فردی به نام عباس تبریزیان که ملبس به لباس روحانیت بود در حضور طرفداران خود اقدام به آتش زدن کتاب مرجع پزشکی طب هاریسون کرد.

این اقدام با واکنش تند جامعه پزشکی مواجه شد.

بازدید اپلیکیشن 38 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

هشدار/پیش‌بینی بارش شدید در ۱۳ استان هشدار/پیش‌بینی بارش شدید در ۱۳ استان
اجتماعی
به گزارش مهر، صادق ضیاییان اظهار کرد: بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی امروز (۹ فروردین ماه) در استان‌های واقع در شمال غرب، غرب، جنوب غرب، استان‌های واقع در دامنه‌های شمالی و جنوبی البرز مرکزی و بخش‌هایی از مرکز و جنوب شرق کشور بارش باران گاهی با رعدوبرق و وزش…...
نمازجماعت تا اطلاع ثانوی در مساجد اقامه نمی‌شود نمازجماعت تا اطلاع ثانوی در مساجد اقامه نمی‌شود
اجتماعی
فارس: مرکز رسیدگی به امور مساجد در بیانیه جدیدی وضعیت فعالیت مساجد تهران باتوجه به گسترش و شیوع ویروس کرونا در تهران را ترسیم کرد. متن این بیانیه به این شرح است: ضمن عرض سلام و ادب و احترام خدمت ائمه محترم جماعات و اهل مسجد پیشاپیش اعیاد رجبیه مخصوصا…...
وزیر بهداشت: محدودیت تردد در ورودی و خروجی شهر‌ها، به زودی وزیر بهداشت: محدودیت تردد در ورودی و خروجی شهر‌ها، به زودی
اجتماعی
وزیر بهداشت گفت: محدودیت‌های تردد در ورودی و خروجی شهر‌ها یکی از مصوبه‌های جلسه ستاد مقابله با کرونا بود. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: حضور اکیپ هایی در ورودی و خروجی شهرها برای محدودیت های تردد، یکی از مصوبه های هفتمین جلسه…...

نظرات کاربران

پاسخ دهید