اطلاعیه رسمی درباره توقف فعالیت‌ شبکه منوتو

سیاسی
اطلاعیه رسمی درباره توقف فعالیت‌ شبکه منوتو

شبکه منوتو اعلام کرد از اول ژانویه سال جدید میلادی فعالیتش را متوقف خواهد کرد.

شبکه من و تو در صفحه اینستاگرامی خود اعلام کرد به دلیل مشکلات مالی تا ابتدای سال آینده میلادی (دی و بهمن آینده ) تعطیل خواهد شد.

این شبکه از اکتبر 2010 (13 سال قبل) فعالیت خود را از لندن انگلیس آغاز کرد. تمرکز من و تو بر برنامه های سرگرم کننده بود اما در بخش سیاسی، به سمت سلطنت‌طلبان سوگیری دارد.

مالکان تلویزیون فارسی‌زبان «من و تو» که یکی از شبکه‌های اصلی فعالیت بر ضد جمهوری اسلامی ایران است، در بیانیه‌ای از احتمال تعطیلی این شبکه معاند در نیمه‌های بهمن‌ماه امسال، به دلیل کاهش تبلیغات آن خبر داده‌اند. مالکان شبکه تلویزیونی «من وتو» ساعتی قبل در بیانیه‌ای، از احتمال قوی تعطیلی این شبکه خبر داده‌اند. آن‌ها در بیانیه خود آورده‌اند: «در صورتی که مجبور به پایان کار خود باشیم این اتفاق زودتر از آخرین روز ماه ژانویه سال آینده نخواهد افتاد».

در بخش دیگری از بیانیه این شبکه، درباره علل تعطیلی آن به شرایط اقتصادی و کاهش‌ درآمدهای این شبکه اشاره شده و آمده است: «تداوم بی‌ثباتی سیاسی و نابسامانی اقتصادی در منطقه، ادامه این مدل تلویزیون تجاری را ناممکن کرد و ما را از رشد گسترش و درآمدزایی در این صنعت در حال تحول ناتوان ساخت. طی همه این سا‌ل‌ها ایده‌های متفاوتی را برای کسب درآمد به‌کار بردیم اما متاسفانه تا به امروز هیچ یک نتیجه بخش نبوده‌اند».

دیدگاهتان را بنویسید