اطلاعیه باشگاه استقلال درباره وقایع بازی با فولاد

ورزشی
اطلاعیه باشگاه استقلال درباره وقایع بازی با فولاد

باشگاه استقلال با صدور اطلاعیه‌ای در مورد اتفاقات رخ داده در دیدار روز جمعه برابر فولاد خوزستان توضیحاتی ارائه کرد:

تجربه بازی قبلی دو تیم استقلال و فولاد و تکرار برخی حوادث هم در نوع خود جالب است. از همان آغاز مصاف استقلال و فولاد، نیمکت‌نشینان تیم فولاد به صورت کاملاً هماهنگ به سمت داور و نیمکت تیم استقلال هجوم می‌آوردند و با فریاد زدن، فحاشی و ایجاد تنش، به دنبال اهداف دیگری بودند. حتی کار به جایی رسید که در دقیقه ۲۰، سرمربی فولاد خطاب به نیمکت تیمش گفت که اگر بلد نیستید سر و صدا کنید، بروید روی سکوها بنشینید!

در حالی‌که ناظر بازی و داور چهارم شاهد این مسائل بودند، واکنش جالبی از خود نشان دادند. آن‌ها تنها به سمت نیمکت تیم استقلال می‌آمدند و می‌گفتند که می‌دانیم حق با شماست ولی خواهشا شما چیزی نگویید تا مشکلی ایجاد نشود!

استارت درگیری‌های اواخر بازی زمانی بود که محمود فکری در کول‌بریک نیمه دوم در حال بیان نکات فنی به بازیکنانش بود که مسعود اکبری عکاس تیم فولاد به آرامی نزدیک حلقه استقلالی‌ها شد تا به نوعی استراق سمع کند. در این میان ارسلان مطهری متوجه حضور او شد و در ادامه و پس از اعتراض محمود فکری و سایر نیمکت‌نشینان استقلال به این عکاس، او به سمت نیمکت تیمش دوان دوان فرار کرد و در طول فرارش به سرمربی استقلال فحاشی کرد که متعاقب آن توسط ناظر بازی از زمین اخراج شد. جالب است که به یاد آوریم این عکاس پیش‌تر در ماجرای معروف به کارت به کارت محروم شده بود.

کافی است نگاهی به بازی‌های فولاد بکنیم تا متوجه شویم در هر بازی یک نفر از نیمکت این تیم اخراج می‌شود. ظاهراً این موضوع به یک تاکتیک برای تیم فولاد تبدیل شده است. از طرفی جالب است که تیم فولاد هفته قبل هم از داوری سود برد و در این بازی هم نیمکت‌نشینان این تیم از ثانیه آغازین در پی تحت تاثیر قرار دادن داور بودند.

با اینکه حمید رجبی، مربی تیم فولاد، با اعلام سازمان لیگ در این بازی محروم بود اما این مربی روز گذشته در مصاف با استقلال روی نیمکت تیمش نشسته بود که این امر با اعتراض مسئولان استقلال همراه بود اما مسئولان برگزاری بازی اعلام کردند محرومیت رجبی شش ماه تعلیق شده است!

در اواخر مصاف استقلال و فولاد، فحاشی شدید حسین کعبی به مسعود ریگی و تلاش او برای آسیب زدن جسمی به این بازیکن بی‌حاشیه درست است که با کارت قرمز همراه شد اما مشخص نیست چرا داور به غلامی و ریگی کارت زرد نشان داد؟ ظاهراً کارت‌های اشتباه بازی با مس رفسنجان در این بازی هم قرار بود تکرار شوند. اما این‌ها محل بحث نیستند، بلکه سوال اینجاست چرا برای یک پیروزی، باید به عملی شبیه نیمکت‌نشینان تیم فولاد در مصاف با استقلال دست زد؟

جمع همه این اتفاقات را در نظر بگیرید تا متوجه شوید برخی عصبانیت‌ها و حرف‌های آخر بازی ناشی از چه بوده و کاش با ایجاد کنندگان این حواشی و عوامل این عصبانیت‌ها برخورد شود.

بازدید اپلیکیشن 42 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

همه حریفان پرسپولیس در فینال آسیا همه حریفان پرسپولیس در فینال آسیا
کاربران ویژه - ورزشی
روزنامه هفت صبح، نادر نامدار | روز ۲۹ آذر فینال لیگ قهرمانان آسیای ۲۰۲۰ در قطر برگزار می‌شود. از منطقه غرب پرسپولیس ایران به فینال رسیده و بازی‌های منطقه شرق هم چند روزی است که آغاز شده ‌ اما کدام تیم می‌تواند از منطقه شرق، حریفان را از پیش رو…...
آقای شکاری، هم‌دوره‌ای‌هایت را ببین! آقای شکاری، هم‌دوره‌ای‌هایت را ببین!
کاربران ویژه - ورزشی
روزنامه هفت صبح، نادر نامدار | در سال ۲۰۱۵ نشریه گاردین فهرستی از ۵۰ بازیکن آینده‌دار فوتبال جهان را معرفی کرد. در این فهرست نام رضا شکاری مهاجم آن زمان باشگاه ذوب‌آهن اصفهان هم به چشم می‌خورد. شکاری بعد از آن سال، دوران خوبی را پشت سر نگذاشته اما چند…...
برگزاری مراسم آشتی‌کنان بین دروازه‌بان‌های استقلال برگزاری مراسم آشتی‌کنان بین دروازه‌بان‌های استقلال
ورزشی
روز گذشته خبری مبنی بر درگیری رشید مظاهری و سیدحسین حسینی در تمرین استقلال منتشر شد که این دو با حضور در تمرین امروز در کنار سعید عزیزیان به این شایعات پایان دادند....

پاسخ دهید