اطلاعیه خودروسازان درباره قرعه‌کشی فروش ماشین

اقتصادی
اطلاعیه خودروسازان درباره قرعه‌کشی فروش ماشین

دو خودروساز بزرگ که ارائه دهنده محصولات خودرویی در طرح فروش فوق‌العاده خودرو هستند، با صدور یک اطلاعیه مشترک، نکاتی را پیرامون فرآیند قرعه‌کشی طرح فروش فوق‌العاده خودرو ۲۵ هزار دستگاه خودرو را تشریح کردند.

در راستای طرح فروش فوق العاده ۲۵ هزار دستگاه سایپا و ایران خودرو ویژه ایام عید سعید فطر که از روز عید فطر (چهارم خردادماه) آغاز شده تا ۱۴ خرداد نیز ادامه دارد و پس از آن فرآیند قرعه کشی بین افراد ثبت نام کنندگان برگزار خواهد شد. همانطور که پیش از این نیز بارها اعلام شده است، نمایندگانی از نهادهای نظارتی و رسانه‌های همگانی در زمان قرعه کشی حضور خواهند داشت. متقاضیانی که نام آن ها در این قرعه کشی برگزیده می‌شود، ظرف مدت ۴۸ساعت پس از اعلام نتایج، بایستی وجه خودرو مورد نظر خود را واریز کنند. پیرو جلسه روز گذشته(جمعه) کمیته خودرو که با حضور اعضای کمیته اعم از وزارت صنعت، معدن و تجارت، دادستانی کل کشور، سازمان بازرسی کل کشور و دو شرکت خودروساز (گروه صنعتی ایران‌خودرو و گروه خودروسازی سایپا) برگزار شده است، بدینوسیله اطلاعیه مشترک خودروسازان به شرح زیر است:

۱- جهت اطمینان‌بخشی به افکار عمومی در صحت و دقت قرعه‌کشی، نهادهای نظارتی و رسانه‌ها در تمامی مراحل قرعه‌کشی، حضور خواهند داشت.

۲- بلافاصله پس از اتمام فرآیند قرعه‌کشی، اطلاع‌رسانی لازم در سایت هر یک از خودروسازان به تفکیک خودرو انجام خواهد شد.

۳- متقاضیان مکلفند ظرف ۴۸ ساعت پس از اعلام منتخبان از سوی خودروسازان، نسبت به تکمیل وجه اقدام کنند؛ ضمن اینکه در صورت عدم واریز وجه، اسامی نفرات جایگزین از محل رزرو، توسط خودروساز و با تائید دستگاه‌های نظارتی اعلام می‌شود.

۴- صرفاً سند فروش خودرو از سوی خودروساز، با درج عبارت «ترهین یکساله در فروش فوق‌العاده» ، به خریداران تحویل و شناسنامه مالکیت خودرو (برگ سبز) از سوی پلیس راهور تحویل خودروساز گردیده که پس از اتمام دوران ترهین، از سوی خودروسازان، تحویل خریدار خواهد شد.

۵- با توجه به مفاد قرارداد فروش؛ امکان فروش وکالتی خودروهای ثبت‌نامی از سوی متقاضیان در دوران ترهین وجود نخواهد داشت.

۶- متقاضیانی که ظرف ۳۶ ماه گذشته از خودروسازان، خودرو خریداری کرده یا پلاک فعال داشته باشند، از فهرست قرعه‌کشی حذف خواهند شد.

بازدید اپلیکیشن 106 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

چرا قیمت سکه بیش از ۹ میلیون تومان شد؟ چرا قیمت سکه بیش از ۹ میلیون تومان شد؟
اقتصادی
روز گذشته علیرغم اینکه پارامترهای موثر در قیمت سکه(نرخ ارز و قیمت انس جهانی) نسبت به روزهای پیش تر از آن، کاهشی بودند اما قیمت سکه افزایشی بود و به بیش از ۹ میلیون تومان رسید که با توجه به کاهشی بودن عوامل موثر در نوسانات قیمت سکه، عجیب به…...
کباب‌های لاکچری با نرخ‌های فضایی کباب‌های لاکچری با نرخ‌های فضایی
اقتصادی
باشگاه خبرنگاران جوان : بعد از بازگشایی مجدد رستوران ها شاهد افزایش قیمت غیر منطقی مواد غذایی هستیم به گونه ای که کباب‌ لاکچری با قیمت سیخی ۱۴۰ هزار تومان عرضه می شود. بعد از بازگشایی رستوران ها و جگرکی ها، گویا به یک باره نرخ تمام اقلام غذایی با…...
آیا کاهش قیمت دلار در بازار آزاد ادامه پیدا می‌کند؟ آیا کاهش قیمت دلار در بازار آزاد ادامه پیدا می‌کند؟
اقتصادی
قیمت دلار اگرچه در هفته گذشته از مرز ۲۰ هزار تومان گذشت اما در روز پنجشنبه یک عقب‌نشینی بزرگ به ۱۹هزار و ۲۰۰تومان برگشت. اقدام و حضور بانک مرکزی برای کنترل قیمت و عرضه بیشتر دلار توسط صرافی‌ها، عامل اصلی این اتفاق است اما به‌هرحال باید بپذیریم که بازار دلار…...

پاسخ دهید