دانلود اپلیکیشن هفت صبح

اطلاعیه اداره برق درباره قطعی برق چهار ساعته در تهران

اجتماعی
اطلاعیه اداره برق درباره قطعی برق چهار ساعته در تهران

از حدود ساعت ۱۲ ظهر امروز، بخش‌های مختلف جنوب غرب، شرق و بخش های از شمال پایتخت دچار قطعی برق شدند که این اختلال پس از گذشت حدود چهار ساعت همچنان ادامه دارد.
اداره برق با انتشار اطلاعیه‌ای درباره این موضوع توضیح داد:

“به اطلاع شهروندان و مشترکین برق در شهر تهران به ویژه مناطق شرق و شمال شرق می رساند که به دلیل بروز پاره ای از مشکلات فنی در شبکه انتقال و گرمای بیش از حد هوا، شبکه برق با محدودیت هایی در تأمین برق مواجه می باشد. گروه های تعمیراتی و رفع عیب با حداکثر توان در حال رفع محدودیت ها و بازگرداندن شبکه به حالت عادی هستند. ضمن پوزش به خاطر محدودیت های پیش آمده، به مشترکان گرامی اطمینان می دهیم بنحوی اقدام خواهد شد که در اسرع وقت مشکل یاد شده مرتفع گردیده و تأمین برق به حالت عادی بازخواهد گشت. جا دارد از تمامی مشترکان که با مصرف بهینه برق در تابستان بسیار گرم امسال با خادمین خود در صنعت برق در امر نیرورسانی همکاری می کنند قدردانی نماییم. ”

خبرگزاری تسنیم نوشته علت بروز دو نقص فنی بزرگ در شبکه برق تهران، یکی از این اشکالات فنی مربوط به شبکه انتقال و فوق توزیع برق در شرق استان بوده که منجر به ایجاد قطعی های حدود چهار ساعته برق در بخش هایی از شرق و شمال پایتخت شده و دیگری مربوط به اشکال در شبکه توزیع برق است که منجر به قطعی حدود چهار ساعته برق در مناطقی از جنوب غرب تهران شده است. این قطعی های برق همچنان در این مناطق ادامه دارد.

بازدید اپلیکیشن 45 , بازدید سایت 1

پاسخ دهید