استقلالی‌ها در آستانه حذف از لیگ قهرمانان آسیا

ورزشی
استقلالی‌ها در آستانه حذف از لیگ قهرمانان آسیا

فارس نوشت: در صورتی که باشگاه استقلال رضایت مدافع تیم فوتبال پرسپولیس را که عازم ازبکستان شده به همراه چند نفر دیگر به دست نیاورد در خطر حذف از لیگ قهرمانان آسیا خواهد بود.

به گفته مسئولان فدراسیون فوتبال و همچنین مدیر حقوقی باشگاه استقلال این باشگاه تا پایان ساعات اداری فردا فرصت دارد مدارک خود را برای ثبت در سیستم کنفدراسیون فوتبال آسیا آپلود کند. در غیر این صورت باشگاه‌هایی که این اقدام را انجام ندهند از لیگ قهرمانان آسیا کنار گذاشته خواهند شد.

استقلالی‌ها نیز با چنین دردسری مواجه هستند و تنها یک روز فرصت دارند تا رضایت طلبکاران خود را به دست آورده و مدارک آنها را در سیستم به ثبت برساند.

امروز تعدادی از بازیکنان استقلال در محل باشگاه حاضر شده تا برگه رضایت خود را بابت مطالبات فصول اخیر پر کنند اما طبق پیگیری‌های خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس تا این لحظه برگه رضایت توسط برخی از بازیکنان از جمله جابر انصاری مهاجم سابق این تیم امضا نشده است. بازیکنانی که به محل باشگاه مراجعه کردند خواستار روشن شدن تکلیف مطالبات‌شان شده و دست خالی باشگاه را ترک کردند.

دردسر بزرگ دیگر استقلال مطالبات ۳۵۰ میلیونی محمدحسین کنعانی‌زادگان است. مسئولان استقلال ظهر امروز قبل از سفر مدافع پرسپولیس به ازبکستان با این بازیکن تماس گرفته تا مطالباتی که از زمان حضورش در استقلال دارد را در قالب یک چک به وی پرداخت کنند. اما مدافع تیم ملی فوتبال ایران حاضر به مذاکره با استقلالی‌ها نشد و اعلام کرد تنها با پرداخت پول نقد حاضر است برگه رضایت را پر کند.

خسرو حیدری دیگر طلبکار باشگاه استقلال است و از طرفی گفته می‌شود بازیکنان قدیمی دیگری مثل جاسم کرار هنوز از استقلال طلب دارند و در صورتی که آنها برگه رضایت را پر نکنند باشگاه استقلال با دردسر حذف از مسابقات لیگ آسیا مواجه خواهد شد.

باید دید آیا تا پایان ساعات اداری فردا استقلالی‌ها چگونه می‌توانند مطالبات محمدحسین کنعانی‌زادگان که در ایران حضور ندارد را پرداخت کرده و رضایت بقیه شاکیان را نیز بگیرند.

بازدید اپلیکیشن 42 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

تمهیدات ژاپن برای مقابله با عکاسی از اندام زنان ورزشکار تمهیدات ژاپن برای مقابله با عکاسی از اندام زنان ورزشکار
ورزشی
کمیته المپیک ژاپن (JOC) قرار است تمهیداتی را با هدف محافظت از ورزشکاران زن در برابر عکس و ویدئویی‌هایی که از اندام آن‌ها در حین رقابت‌های ورزشی در المپیک پیش‌رو گرفته می‌شود فراهم کند. به گزارش ایسنا و به نقل از راشاتودی، کمیته المپیک ژاپن (JOC) قرار است تمهیداتی را…...
برنامه امروز پخش زنده مسابقات ورزشی از تلویزیون برنامه امروز پخش زنده مسابقات ورزشی از تلویزیون
ورزشی
یکشنبه ۲۰ مهر *** لیگ ملت‌های اروپا انگلیس - بلژیک ساعت: ۱۹:۳۰زنده از شبکه ورزش *** لیگ ملت‌های اروپا لهستان - ایتالیا ساعت: ۲۲:۱۵زنده از شبکه ورزش *** لیگ ملت‌های اروپا فرانسه - پرتغال ساعت: ۲۲:۱۵زنده از شبکه سه...
احتمال تعویق لیگ برتر فوتبال ایران احتمال تعویق لیگ برتر فوتبال ایران
ورزشی
فدراسیون پزشکی خواهان تعویق بازی‌های لیگ برتر شده است. تا این لحظه قرار است مسابقات لیگ برتر از روز ۱۰ آبان ماه آغاز شود. پیش بینی ها اما حکایت از تعویق احتمالی مسابقات دارد. در همین حال محمد اسد مسجدی، سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی می گوید: «با توجه به شرایط…...

نظرات کاربران

پاسخ دهید