استعفای نماینده زن آمریکایی به‌دلیل رابطه نامشروع

جهان
استعفای نماینده زن آمریکایی به‌دلیل رابطه نامشروع

«کتی هیل» عضو دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا که با اتهام فساد اخلاقی روبروست، استعفایش را اعلام کرد.

به گزارش دوشنبه تارنمای پولیتیکو، این نماینده ایالت کالیفرنیا که جزو تیم ریاست «نانسی پلوسی» رئیس مجلس نمایندگان به شمار می‌آید تا اواخر هفته جاری رسما از سمتش کناره‌گیری خواهد کرد.
هیل در بیانیه خود اعلام کرد: امروز با قلبی شکسته استعفایم را اعلام می‌کنم. این سخت‌ ترین کاری است که تا به حال انجام داده‌ام اما معتقدم که این بهترین کار برای حوزه انتخابیه‌ام، جامعه‌ام و کشورم است.
هیل متهم است که با یکی از کارمندانش در کنگره روابط نامشروع داشته است. کمیته اخلاقیات مجلس نمایندگان تحقیقاتی را در این باره آغاز کرده است.

هیل این اتهام را رد کرده اما گفته است که قبل از آنکه در انتخابات پیروز شود با یکی از اعضای ستاد انتخاباتی‌ اش رابطه داشته است. او عذرخواهی کرده و گفته که رابطه‌اش «ناشایست» بوده است.
این نماینده ۳۲ ساله گفته که قربانی اقدامات همسرش شده است. این در حالی است که چند عکس برهنه از وی به نشریات محافظه‌کار درز کرده است.

هیل و وکلایش گفته‌اند که او یک مرحله پرفراز و نشیب طلاق را سپری می‌کند و آن عکس‌ها را همسرش برای انتقام‌گیری منتشر کرده است.

بازدید اپلیکیشن 129 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

سریال اتفاقات نظامی مرگبار در خاک عراق سریال اتفاقات نظامی مرگبار در خاک عراق
جهان
یک منبع امنیتی امروز (سه‌شنبه) از کشته شدن چهار نیروی حشد شعبی و زخمی شدن مسؤول یگان انفجار بمب در غرب بیجی در صلاح الدین خبر داد. به گزارش ایسنا، این منبع به سومریه نیوز گفت، بمبی در مسیر خودروی گشت لشکر ۵۱ حشد شعبی در غرب شهرستان بیجی در…...
رسوایی برای کریستف کلمب ‌و ‌اسکارلت اوهارا رسوایی برای کریستف کلمب ‌و ‌اسکارلت اوهارا
کاربران ویژه - جهان
روزنامه هفت صبح، کمال بردبار |‌ این بخشی از واقعیت است. داستان حقیقی که در پشت کلمات و آب و تاب‌های تاریخی پنهان شده بودند. پایین کشیدن مجسمه کریستف کلمب در آمریکا خیلی‌ها را شوکه کرده است. مگر او همان فاتح بهشت و کاشف دنیای نو نبوده است ؟ خب…...
پشت پرده اخراج ناگهانی دادستان منهتن پشت پرده اخراج ناگهانی دادستان منهتن
کاربران ویژه - جهان
روزنامه هفت صبح، رامتین لطیفی | بار اول نیست و به قطع بار آخر هم نخواهد بود که دونالد ترامپ آشکارا کاری را انجام می‌دهد و بعد از انجام آن کار به دوربین‌ها زل می‌زند و نه تنها مسئولیت این کار را نمی‌پذیرد بلکه از اصل ماجرا هم اظهار بی‌اطلاعی…...

پاسخ دهید