استعدادی که با یک ویدئوی پربازدید کشف شد

فرهنگی
video
استعدادی که با یک ویدئوی پربازدید کشف شد

خراسان نوشت: چند روز پیش ویدئویی از سه‌تار نوازی یک نوازنده خیابانی در فضای مجازی منتشر شد. او در این ویدئو قطعه «خزان» پرویز مشکاتیان را می‌نواخت و روی کاغذی در مقابل او نوشته شده بود:«برای درمان بیماری نیازمندم».

بعد از انتشار این ویدئو در صفحه‌های مختلف، علیرضا قربانی خواننده مطرح کشورمان نیز با انتشار این ویدئو در صفحه شخصی‌اش نوشت که دوست دارد این نوازنده را پیدا کند.

روز گذشته سایت موسیقی ما، به سراغ این نوازنده رفته و او خود را این طور معرفی کرده است:«فربد ذوالقدر هستم نوازنده سه تار. نه سرطان دارم و نه ام اس. دچار چهار نوع بیماری اعصاب هستم. از من شماره کارت نخواهید، با نوازندگی خیابانی امرار معاش می‌کنم. دوست دارم با استادان و آموزشگاه ها همکاری کنم.»

این چندمین باری است که در نبود مدیریت استعدادهای موسیقی، به واسطه فضای مجازی، مکانی برای هنرنمایی و رسیدگی به استعدادهای جوان مهیا شده است و به نظر می‌رسد بار آخر هم نباشد.

بازدید اپلیکیشن 313 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

تحویل اشیاء باستانی متعلق به ایران در وین تحویل اشیاء باستانی متعلق به ایران در وین
فرهنگی
ایسنا: تعدادی از اشیای باستانی متعلق به ایران که توسط افراد سودجو به طور غیرقانونی به خارج از ایران و به کشور اتریش قاچاق شده بود طی یک معاضدت قضائی میان دو کشور و با همکاری اینترپل اتریش و پلیس بین الملل جمهوری اسلامی ایران در تاریخ پنجشنبه مورخ ۹۹/۰۴/۲۱…...
ببینید | ویدئویی قدیمی از اصفهانی در حال تلاوت قرآن ببینید | ویدئویی قدیمی از اصفهانی در حال تلاوت قرآن
فرهنگی
فیلمی از تلاوت قرآن توسط محمد اصفهانی در سال ۱۳۶۳ را مشاهده می‌کنید....
چرا سیروس گرجستانی حاضر نشد به خندوانه برود؟ چرا سیروس گرجستانی حاضر نشد به خندوانه برود؟
فرهنگی
مرحوم «سیروس گرجستانی» که نقش آفرینی‌هایش به خصوص در سریال‌های طنز، هیچ‌گاه از ذهن پاک نخواهد شد، در چند سال اخیر در هیچ برنامه تلویزیونی شرکت نکرد. او حتی یکبار دعوت رامبد جوان برای حضور در خندوانه را رد کرد. مریم ناظران، یکی از افرادی است که شغلش هماهنگی مهمان‌های…...

پاسخ دهید