از اسم مجیدی در ارز دولتی سواستفاده شده است

ورزشی
از اسم مجیدی در ارز دولتی سواستفاده شده است

رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی می‌گوید‌ از فرهاد مجیدی می‌خواهم بحث ارزهای دولتی را پیگیری نکند زیرا به پاکی وی ایمان داریم اما از اسمش سوء استفاده شده است.

به گزارش خبرآنلاین؛ محمدمهدی فروردین درباره اظهارات اخیر یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی درباره ارز دولتی گرفتن به اسم فرهاد مجیدی توضیح داد:‌ من با امیرآبادی فراهانی صحبت کردم و درباره موضوع مطرح شده شخص فرهاد مجیدی مدنظر نیست، وقتی موضوعی در بحث مبارزه با فساد به ویژه در بحث فساد مطرح می‌شود این است نباید اجازه بدهیم با توجه به نفوذی که افراد در جایگاه‌های مختلف دارند بخواهند از رانت استفاده کنند یا امتیازی بگیرند به پاکی مجیدی ایمان داریم و هیچ نقطه تاریکی در پرونده دوران بازیگری و مربی‌گری وی دیده نمی‌شود.

وی افزود: درباره موضوع مطرح شده هم باید گفت امیرآبادی بدون سند حرف نزده و اعتقاد دارم برخی افراد سودجو از برندها و سرمایه‌های انسانی که در ورزش وجود دارد سوء استفاده می‌کنند امثال مجیدی هم باید مراقب باشند تا خودشان هزینه نشوند زیرا امکان دارد به شناسنامه‌ای که برای خود درست کرده‌اند آسیب وارد شود. پیشنهاد می‌کنم وی موضوع را دنبال نکند زیرا قطعا نماینده مجلس بدون سند حرف نمی‌زند.

رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: قطعا خود مجیدی در این موضوع نبوده من خودم اسناد را رؤیت کرده‌ام و افرادی از نام وی سوء استفاده کرده‌اند.مجیدی هیچ کمبود و نیازی برای وارد شدن به این فضا ندارد اما یک شرکت یا شرکت‌هایی از وی خواسته‌اند بازدیدهایی داشته باشد و مکاتباتی با یک وزارتخانه داشته باشد که سبب شده رد پای مجیدی در این پرونده دیده شود باز هم تأکید می‌کنم به پاکی این فرد ایمان داریم اما نباید با آبروی و اعتبار مجیدی بازی شود. امیرآبادی و سایر نمایندگان مجلس در راستای شفاف‌سازی و مبارزه با فساد دنبال مشخص شدن موضوع هستند.

بازدید اپلیکیشن 26 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

برنامه امروز پخش زنده مسابقات ورزشی از تلویزیون برنامه امروز پخش زنده مسابقات ورزشی از تلویزیون
ورزشی
شنبه اول آذر *** هفته ۹ لیگ برتر انگلیس نیوکسل - چلسی ساعت: ۱۶:۰۰زنده از شبکه ورزش *** هفته ۲ لیگ برتر ایران پرسپولیس - صنعت نفت آبادان ساعت: ۱۶:۲۰زنده از شبکه سه *** هفته ۱۰ لالیگا اسپانیا ویارئال - رئال‌مادرید ساعت: ۱۸:۴۵زنده از شبکه ورزش *** هفته ۹ لیگ…...
شوک به استقلال؛ دیاباته مصدوم شد شوک به استقلال؛ دیاباته مصدوم شد
ورزشی
شیخ دیاباته مهاجم مالیایی تیم فوتبال استقلال که امروز در جریان تمرین آبی‌پوشان دچار مصدومیت شد، MRI می‌دهد تا وضعیتش مشخص شود. شیخ دیاباته مهاجم اهل مالی تیم فوتبال استقلال در جریان تمرین امروز (یکشنبه) دچار مصدومیت شد و نتوانست به تمرین ادامه دهد. این بازیکن که گفته می‌شود از…...
ببینید | خلاصه بازی تدارکاتی ایران و بوسنی ببینید | خلاصه بازی تدارکاتی ایران و بوسنی
ورزشی
در این بازی ایران با دو گل کاوه رضایی و مهدی قائدی میزبان خود را شکست داد....

نظرات کاربران

پاسخ دهید