ارجاع پرونده سایت دیوار به دادسرا

اجتماعی
ارجاع پرونده سایت دیوار به دادسرا

دادستان کل کشور اعلام کرد که پرونده سایت دیوار دیروز ارجاع شده و باید دادسرا به این موضوع رسیدگی کند.

به گزارش مهر، دادستان کل کشور در جمع خبرنگاران در پاسخ به این پرسش که اخیرا رییس پلیس فتا از دادسرا خواسته است که با سایت دیوار برخورد قانونی صورت گیرد، دادستانی چه اقدامی کرده است؟ گفت: ظاهراً این پرونده دیروز ارجاع شده است و باید دادسرا به این موضوع رسیدگی کند.

حجت اسلام محمد جعفر منتظری در پاسخ به این سوال که بعضی ولنگاری‌ها و بی‌حجابی ها در فضای مجازی رخ می‌دهد تصریح کرد: این کار نیاز به یک سری هماهنگی ها در دستگاه های گوناگون دارد؛ کار قضایی کافی نیست و ما فقط با مجرم برخورد می کنیم و باید بحث فرهنگی پیگیری شود.

وی ادامه داد: بخش هنری و هنرمندان ما باید بیشتر به میدان بیایند. اگر این ولنگاری را همین طور رها کنیم دود آن به چشم ملت می رود. این خانواده ها هستند که آسیب می بینند.

دادستان کل کشور تاکید کرد: از همه دستگاه ها انتظار داریم همکاری و مساعدت لازم را بکند. چرا که دستگاه قضایی به تنهایی نمی تواند موفق باشد.

وی در خصوص احتمال برگزاری دادگاه علنی حسین فریدون گفت: از نظر قانونی این مسئله که رسیدگی به اتهام یک‌ متهمی به صورت علنی باشد یا نباشد به خواست قاضی رسیدگی کننده برمی‌گردد، من نمی توانم اظهار نظر کنم. دادگاه که علنی است اما انتشار و حضور افراد در آن بستگی به نظر قاضی دارد.

بازدید اپلیکیشن 179 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

مقصر آلودگی هوای ‌‌تهران کیست؟ مقصر آلودگی هوای ‌‌تهران کیست؟
کاربران ویژه - اجتماعی
روزنامه هفت صبح، فرید عطارزاده | باز هم هوای تهران به بادی بند است! در حالی که معمولا انتظار داشتیم هوای تهران از آذرماه وارد پروسه نفسگیر آلودگی هوا شود، حدود یک هفته است که اوضاع خیابان‌های پایتخت عجیب و غریب شده است. هم آلودگی هوا به طرز چشمگیری افزایش…...
آمار شگفت‌انگیز تصادفات رانندگی در روز برفی تهران آمار شگفت‌انگیز تصادفات رانندگی در روز برفی تهران
اجتماعی
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از رسیدگی به دو هزار تصادف رانندگی در روز گذشته از سوی ماموران پلیس راهور خبرداد. به‌گفته سردار مهماندار معمولا در روزهای برفی تصادفات جرحی و فوتی کاهش می یابد اما به همان میزان تصادفات خسارتی افزایش می یابد. به‌همین دلیل روز گذشته…...
اولین مرحله سبد حمایتی بنزین واریز شد اولین مرحله سبد حمایتی بنزین واریز شد
اجتماعی
نخستین مرحله یارانه کمک معیشت خانوارها از محل منابع مالی افزایش قیمت بنزین بسته حمایتی شب گذشته ۲۷ آبان‌ماه به صورت نقدی برای ۲۰میلیون خانوار واریز شد. براساس اعلام سازمان برنامه و بودجه ۲۹ تا ۳۰ هزار میلیارد تومان درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین بین ۱۸ میلیون خانوار (۶۰…...

پاسخ دهید