ادعای عجیب و جنجالی نماینده مجلس در مورد علت تاخیر در پرداخت حقوق معلمان!

اجتماعی
ادعای عجیب و جنجالی نماینده مجلس در مورد علت تاخیر در پرداخت حقوق معلمان!

وعده پرداخت حقوق معلمان تا ساعت ۱۴ به پرداخت تا اخر شب تغییر کرده است ولی هنوز مشخص نشده علت این اتفاق دقیقا چه بوده است.

حالا اما یک نماینده عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفته است: این احتمال نیز وجود دارد که فردی نفوذی در وزارتخانه یا سازمان برنامه و بودجه وجود داشته باشد که بخواهد به صورت عمدی در جامعه معلمان نارضایتی ایجاد کند.

احمد حسین فلاحی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفتگو با سایت دانشجو٬ با اشاره به موضوع تاخیر در پرداخت حقوق اسفندماه معلمان اظهار کرد: طی تماسی که روز گذشته با مسئولان وزارت آموزش و پرورش درباره علت تاخیر در پرداخت حقوق معلمان داشتم٬ مدعی شدند که سازمان برنامه و بودجه باید اقدامات لازم را در این زمینه انجام دهد. بعد از آن با سازمان تماس گرفتم و مسئولان این نهاد نیز گفتند که اخلال در سیستم‌های وزارت آموزش و پرورش به وجود آمده و به ما ارتباطی ندارد.

وی افزود: اینکه ۷۰۰ هزار معلم و خانواده را در شب عید ناراضی و نسبت به نظام بدبین کنیم٬ به هیچ وجه قابل قبول نیست و باید بررسی کنیم که مقصر اصلی تاخیر در پرداخت حقوق معلمان٬ آموزش و پرورش بوده و یا سازمان برنامه و بودجه. لذا دولت باید به این موضوع به صورت جدی ورود کند تا مقصر اصلی مشخص شود

فلاحی ادامه داد: البته این احتمال نیز وجود دارد که فردی نفوذی در وزارتخانه یا سازمان برنامه و بودجه وجود داشته باشد که بخواهد به صورت عمدی در جامعه معلمان نارضایتی ایجاد کند

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید