طرح ادعاهای تازه در دادگاه محمدعلی نجفی

اجتماعی
طرح ادعاهای تازه در دادگاه محمدعلی نجفی

دادگاه محمدعلی نجفی به اتهام قتل میترا استاد شاهد مطرح شدن اظهارات نسبتا جدیدی است که می‌توان روند پرونده را تغییر دهد. به نظر می‌رسد دفاعیه نجفی کاملا بر اساس مهدورالدم معرفی کردن مقتول بنا شده است.

*** قرائت اظهارات پسر مقتول
مهیار صفری، پسر ۱۶ ساله میترا استاد در تحقیقات به عمل آمده می‌گوید: در ساعت ۱۲:۲۰ تا ۱۲:۳۰ مورخ ۷ خرداد ۹۸ به داخل منزل مادرم برای گرفتن پول آژانس مراجعه کردم دیدم دو نفر غریبه (راننده و داماد آقای نجفی) همراه با دختر وی مقابل در هستند، پس از ورود به منزل با پیکر خونین مادرم مواجه شدم، فکر نمی‌کردم مرده باشد از دختر آقای نجفی خواستم با اورژانس تماس بگیرد و هر چه با نجفی تماس می‌گرفتم تلفن همراهش خاموش بود، نجفی از شب گذشته در آپارتمان بود، صبح حدودا ساعت ۹ می‌خواستم از خانه خارج شوم که آقای نجفی داخل خانه بود، آقای نجفی با مادرم درگیری لفظی و بدنی داشت و گفته بود در خانه اسلحه ندارد.

***قرائت اظهارات دختر نجفی
نماینده دادستان تهران در ادامه قرائت کیفرخواست اظهارات زهرا نجفی را نیز عنوان کرد و گفت: زهرا نجفی در تحقیقات می‌گوید “آقای آقازاده (راننده بابا ) آمد، دو عدد کیف همراه داشت گفت می‌خواهد به سمت منزل آقای نجفی برود که من و همسرم نیز با وی رفتیم، پشت در آپارتمان بودیم که از راننده خواستم چند بار در بزند، در نهایت با کلید در را باز کردیم که پسر خانم استاد نیز رسید، به اتاق خواب و سمت سرویس بهداشتی رفتیم که دیدیم حمام پر از خون است به بدن خانم استاد دست زدم که بدن وی سرد بود”.

***اظهارات تازه دادستان
سرپرست دادسرای امور جنایی تهران در ادامه رسیدگی به پرونده گفت با توجه به کشف دو عدد کیف از صحنه جرم، به منزل زهرا نجفی در ولنجک رفتیم کیف‌ها به همراه سه برگ پشت و رو، شش عدد گوشی پوشانده شده در فویل آلومینیوم متعلق به آقای نجفی، فرزند مقتول و مقتول وجود داشت. در نوشته‌ها آمده بود “مطالب را به مختصر می‌نویسم، البته دوست ندارم برخی از این مسائل در سطح عمومی پخش شود، میترا استاد اردیبهشت ۹۶ به دیدن من آمد، آن موقع خیلی محجبه و با چادر و روسری بود، پس از مدتی تقاضای دیدار خصوصی از من کرد که آن دیدار منجر به آمدن احساس علاقه بین طرفین شد، میترا می‌گفت مطلقه و مسلمان است اما مشخص شد که قبل از مسلمان شدن با فردی رابطه داشته، بعد با دیپلماتی آشنا و مسلمان شد، چند بار با افراد مختلف عقد کرده بود، در نهایت با بافتن دروغ‌هایی در تیرماه به عقد موقت من درآمد که خیلی اشتباه کردم.”

در این حین قاضی محمدی کشکولی به نماینده دادستان بابت ارائه برخی مسائل در دادگاه تذکر داد و گفت: برخی از مسائل باید در دادگاه غیرعلنی مطرح شود.

شهریاری در ادامه قرائت کیفرخواست و خواندن نامه‌های کشف شده از آقای نجفی گفت: داخل نامه آمده بود “مشکلات بیشتر می‌شد، میترا توهین می‌کرد و تهمت می‌زد، این مسائل مرا به اینجا رساند که وی مهدورالدم است که چنین کاری کردم و تقاضای عفو دارم”.

بازدید اپلیکیشن 361 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

اگر این ویژگی‌ها را دارید شما یک «متعصب» هستید اگر این ویژگی‌ها را دارید شما یک «متعصب» هستید
اجتماعی
اینها برخی از ویژگی‌های شیفتگی، مسخ یا واله شدن در فرد «متعصب» است. جایی که عقل می‌ایستد و احساس تصمیم می‌گیرد. عصرایران؛ احسان محمدی- به دیگریِ مخالف فحش می‌دهد، در بر حق بودن و برتری خودش شک ندارد، کوچک‌ترین ایرادی را نمی‌پذیرد، جز خوبی و حُسن در چیزی که دوست…...
شرط معافیت کفالت پدر برای مشمولان سال ۹۹ شرط معافیت کفالت پدر برای مشمولان سال ۹۹
اجتماعی
برابر اعلام معاونت قوانین و مقررات سازمان وظیفه عمومی ناجا از ابتدای سال جاری (۹۹) سن پدر جهت بهره‌مندی از معافیت کفالت به علت کهولت سن ۷۵ سال است. مشمولانی که تنها فرزند ذکور بالای ۱۸سال خانواده هستند و سن پدرشان از ۷۵ سال تمام سپری‌شده مجاز به بهره‌مندی از…...
سهمیه بنزین مرداد امشب شارژ می‌شود + جزییات سهمیه بنزین مرداد امشب شارژ می‌شود + جزییات
اجتماعی
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت کارت سوخت تمام خودروها ساعت صفر امشب یکم مرداد ماه شارژ می‌شود. به‌گفته فاطمه کاهی سقف ذخیره بنزین در کارت سوخت را ۵۴۰ لیتر است. یعنی پس از ۹ماه استفاده نکردن از سهمیه، کارت سوخت دیگر شارژ نمی‌شود. سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های…...

نظرات کاربران

پاسخ دهید