اخاذی از شوهر صیغه‌ای با استخدام دو قلچماق

اجتماعی
اخاذی از شوهر صیغه‌ای با استخدام دو قلچماق

اواخر آبان مرد میانسالی به دادسرا رفت و از ربوده شدن خودش و سرقت اموالش خبر داد.

این مرد ۶۰ ساله گفت: من مهندس بازنشسته هستم، همسرم سال‌هاست که به بیماری سرطان مبتلا شده و من هم به خاطر بیماری وی و مشکلاتی که داشتم با زن جوانی به‌نام شهلا در سایت ازدواج موقت آشنا شدم. او از همسرش جدا شده بود و با دخترش زندگی می‌کرد. شهلا را به عقد موقت خودم درآوردم و قرار شد هر وقت همسرم خوب شد از او جدا شوم. با گذشت چهار سال وقتی حال همسرم خوب شد دیگر عقد موقتم را تمدید نکردم و همه حق و حقوق شهلا را هم دادم اما او اصرار به ادامه زندگی با من داشت. تا اینکه چند روز قبل شهلا با من تماس گرفت و خواست برای او دارو تهیه کنم. من هم داروهایش را گرفتم اما وقتی وارد خانه‌اش شدم ناگهان دو مرد جوان وارد خانه شدند.

مرد میانسال ادامه داد: شهلا آنها را خواهرزاده‌هایش معرفی کرد. مردان جوان با تهدید چاقو سه فقره چک ۱۰۰ میلیون تومانی، یک چک ۲۰ میلیونی و سفته ۱۵۰ میلیون تومانی از من گرفتند و ۶۰ میلیون تومان موجودی حسابم را هم به‌صورت کارت به کارت خالی کردند.

با شکایت مرد میانسال تحقیقات برای دستگیری شهلا و دو مرد جوان به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای ویژه سرقت آغاز شد.تا اینکه دو هفته بعد وقتی شهلا مخفیانه به خانه‌اش برگشت او را دستگیر کردند.

متهم در بازجویی‌ها درباره همدستانش گفت: آنها خواهرزاده هایم نیستند، بلکه دو برادر هستند که در فضای مجازی با آنها آشنا شدم. شوهرم مهریه ام را نمی‌داد و مرا کتک می‌زد به همین خاطر تصمیم به انتقام گرفتم.

با اعترافات شهلا دو برادر نیز دستگیر شدند آنها که هر دو سابقه کیفری دارند به همدستی با شهلا اعتراف کردند. به دستور بازپرس قدیر احمدزاده، متهمان در اختیار کارآگاهان پایگاه هشتم قرار گرفته و تحقیقات در این پرونده ادامه دارد.

بازدید اپلیکیشن 104 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

بارش باران و برف تا پنجشنبه بارش باران و برف تا پنجشنبه
اجتماعی
ایسنا نوشت: سازمان هواشناسی با صدور هشداری از تداوم بارش باران و برف در نقاط مختلف کشور و وزش باد شدید تا خیلی شدید با سرعت متوسط بین ۶۰ تا ۹۰ کیلومتر در تهران و هشت استان دیگر خبر داد و نسبت به لغو فعالیت‌های کوهنوردی، ترددهای کوهستانی و پرواز…...
جدیدترین آمار قربانیان و مبتلایان ویروس کرونا در ایران جدیدترین آمار قربانیان و مبتلایان ویروس کرونا در ایران
اجتماعی
سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی ۷۳۲۱ مورد جدید کووید۱۹ در کشور طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد. به گفته سیماسادات لاری از دیروز تا امروز ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۷ هزار و ۳۲۱ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که ۷۰۷ نفر…...
واکسن روسی کرونا پنج شنبه وارد کشور می شود واکسن روسی کرونا پنج شنبه وارد کشور می شود
اجتماعی
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری از واردات واکسن روسی کرونا در روز پنج شنبه با پرواز ماهان خبر داد. به گزارش خبرنگار مهر، تورج دهقانی زنگنه امروز در نشست خبری ویدئو کنفرانسی درباره رعایت سقف ۶۰ درصدی فروش صندلی‌های هواپیما در پی مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا گفت: رعایت ظرفیت…...

پاسخ دهید