اخاذی از زن جوان با عکس خصوصی

اجتماعی
اخاذی از زن جوان با عکس خصوصی

ایسنا نوشت: رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات تهران بزرگ از دستگیری مردی که به بهانه ازدواج به تصاویر خصوصی زنی جوان دست یافته و با تهدید انتشار آن اقدام به اخاذی از این زن کرده بود، خبر داد.

سرهنگ تورج کاظمی دراین‌باره گفت:‌ حدود دو ماه پیش زنی جوان که ساکن محله نازی آباد بود به پلیس فتا مراجعه و اعلام کرد که در یکی از پیام‌رسان‌ها اقدام به فروش لوازم و پوشاک ورزشی می‌کند تا اینکه با مردی جوان که خود را خریدار اجناسش معرفی کرده بود آشنا شده و کم‌کم میانشان علاقه‌مندی ایجاد شده است و این مرد از وی درخواست ازدواج کرده است.

وی ادامه داد:‌ در همین راستا نیز زن جوان تعدادی از تصاویر خصوصی خود را برای این مرد ارسال کرد، اما پس از مدتی دو نفر با هم دچار اختلاف شده و مرد جوان با تغییر در رفتار و رویه‌اش اقدام به تهدید زن جوان کرده که اگر مبلغی را به او ندهد عکس‌های خصوصی‌اش را منتشر خواهد کرد.

کاظمی ادامه داد:‌ این زن در ابتدا به درخواست این مرد تن داده اما زمانی که متوجه شد مرد جوان به اخاذی از وی ادامه می‌دهد، دیگر حاضر به پرداخت مبلغی به وی نشده و از این رو مرد جوان تصاویر خصوصی این زن را برای تعدادی از اقوامش ارسال کرده است و به همین دلیل نیز این فرد تصمیم به شکایت گرفته است.

رییس پلیس فتای تهران بزرگ با بیان اینکه این مرد قصد داشته تا تصاویر زن جوان را در شبکه‌های اجتماعی دیگر هم به اشتراک بگذارد، گفت: ماموران وارد عمل شده و اقدام به شناسایی این فرد کردند. همچنین متوجه شدند که متهم ۳۶ ساله در محدوده خزانه بخارایی سکونت دارد که در همین راستا با اخذ مجوز قضایی به مخفیگاه این مرد رفته و او را دستگیر و به مقر پلیس منتقل کردند.

وی با اشاره به انجام بازجویی از متهم دستگیر شده، گفـت: متهم که ابتدا منکر هرگونه آشنایی با زن جوان شده بود، در بازجویی‌هایی انجام شده صراحتا به بزه انتسابی اقرار کرد که در همین راستا برای این فرد پرونده‌ای تشکیل شد و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

بازدید اپلیکیشن 54 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

نمکی: کرونا را شکست می‌دهیم نمکی: کرونا را شکست می‌دهیم
سیاسی
ایرنا - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، به مردم اطمینان داد که ویروس کرونا را شکست خواهیم داد. سعید نمکی روز شنبه در بیست وهشتمین مراسم تجلیل از دانشجویان برگزیده در ریاست جمهوری افزود:‌ ۲۶ روز پیش و در اولین لحظاتی که صدای گام های کرونا را در اطراف…...
دستور رییس‌جمهور برای رسیدگی به مردم گیلان دستور رییس‌جمهور برای رسیدگی به مردم گیلان
اجتماعی
محمود واعظی رییس دفتر رییس جمهوری با انتشار تصویری در صفحه اینستاگرام خود، از دستور رئیس جمهور برای رسیدگی به وضعیت مردم گیلان خبر داد. متن یادداشت محمود واعظی به این شرح است: از ساعات ابتدایی دیروز و در پی بارش کم‌سابقه برف در استان گیلان، رئیس‌جمهور پیگیر وضع این…...
بیمارستان کامکار قم پس از شناسایی کرونا بیمارستان کامکار قم پس از شناسایی کرونا
اجتماعی
خبرگزاری مشرق این تصاویر را از بیمارستان کامکار قم منتشر کرده است که مرکز تخصصی این استان برای درمان مبتلایان احتمالی به کرونا ویروس است. رییس دانشگاه علوم پزشکی قم در باره شیوع کرونا گفت: شیوع بیماری کرونا در قم کنترل‌شده است و از مردم می‌خواهیم همچنان با رعایت توصیه‌های…...

پاسخ دهید