احتمال خودکشی خانم مجری با داروهای اعصاب و روان

حوادث
احتمال خودکشی خانم مجری با داروهای اعصاب و روان

معاون دادستان و سرپرست دادسرای جنایی تهران درمورد آخرین وضعیت پرونده مرگ آزاده نامداری گفت: وقوع قتل یا دگرکشی کاملا منتفی است و موضوع خودکشی از طریق مصرف داروهای اعصاب و روان مطرح است.

محمد شهریاری افزود: با بررسی‌های همه جانبه انجام شده از صحنه فوت خانم آزاده نامداری که تا ساعت یک بامداد ادامه داشت و معاینه جسد توسط پزشکی قانونی در محل فوت، با توجه به اینکه هیچ گونه آثار ضرب و جرح که دلالت بر وقوع قتل یا دگرکشی داشته باشد، به دست نیامد؛ بنابراین وقوع قتل یا دگرکشی کاملا منتفی است.

سرپرست دادسرای جنایی تهران با اشاره به بررسی دوربین‌های مداربسته ساختمان خاطرنشان کرد: در بررسی‌های تکمیلی انجام شده و به ویژه بررسی تلفن همراه متوفی و همچنین دست‌نوشته‌های مکشوفه متعلق به متوفی که خطاب آن به دخترش بوده و نوعی وصیت و خداحافظی با دخترش بوده و داروهای موجود در صحنه که مورد استفاده مرحوم بوده، بررسی اولیه پزشکی قانونی در روز جاری که مبین وجود داروی قوی ضدافسردگی در آزمایش سم شناسی متوفی است؛ بنابراین موضوع خودکشی از طریق مصرف داروهای اعصاب و روان مطرح است که البته قطعیت این موضوع منوط به نظر تکمیلی پزشکی قانونی در خصوص نتایج آزمایش آسیب شناسی است. تحقیقات تکمیلی در خصوص این موضوع تحت نظر مقام قضایی در حال انجام است.

بازدید اپلیکیشن 55 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

لحظه وقوع زلزله در شهر مریوان را تماشا کنید لحظه وقوع زلزله در شهر مریوان را تماشا کنید
حوادث
زمین‌لرزه ۵٫۳ ریشتری مرز عراق و کردستان و حوالی مریوان را لرزاند. منبع: خبرفوری...
ریزش کوه در محور هراز را تماشا کنید ریزش کوه در محور هراز را تماشا کنید
حوادث
محور هراز ساعتی پیش بر اثر ریزش کوه در محدوده بندکنار مسدود و در نهایت توسط مردم و نیروهای راهداری بازگشایی شد. منبع: باشگاه خبرنگاران جوان...
ببینید | سقوط LCD بزرگ روی سر مجری در برنامه زنده ببینید | سقوط LCD بزرگ روی سر مجری در برنامه زنده
حوادث
لحظه هولناک سقوط LCD بزرگ داخل استودیو روی سر مجری در برنامه زنده تلویزیونی در کشور کلمبیا را مشاهده می‌کنید. منبع: خبرگزاری صدا و سیما...

نظرات کاربران

پاسخ دهید