دانلود اپلیکیشن هفت صبح

اتهام‌زنی کمالوند به دروازه‌بان تیمش؛ حرفم را گوش نکرد

ورزشی
اتهام‌زنی کمالوند به دروازه‌بان تیمش؛ حرفم را گوش نکرد

سایپا ساعاتی پیش با نتیجه ۲ بر صفر مغلوب استقلال شد و همچنان در رده پانزدهم جدول باقی ماند. فراز کمالوند بعد از این بازی در نشست خبری خود حرف های عجیبی زد. او گفت: به دروازه بان تیم می‌گویم موقع پنالتی بپر سمت چپ و اگر گل خوردی با من بعد یک کار دیگر می‌کند. تیم افتضاح بسته شده (کمالوند کلمه افتضاح را با شدتی عجیب بیان کرد) و ادامه داد: البته بحث آقای ابراهیم صادقی جداست. او بچه پاک و مسلمانی است اما نمی‌دانم بعضی از این بازیکنان با این قیمت‌ها چگونه سر از سایپا درآورده‌اند. ما هم هفت هشت بازی به پایان لیگ به این تیم آمدیم و فرصتی برای تغییرات نداشتیم.

کمالوند در ادامه این بحث دوباره بحث گلر را پیش کشید و گفت: اما همانطور که گفتم اتفاقات عجیبی می‌افتد. من به گلرم می‌گویم بپر این طرف، می‌پرد آن طرف و بعد در پاسخ به سوال دیگری فرضیه دیگری را مطرح کرد و گفت: انشالله اینطور که شما می‌گویید نباشد اما من فکر می‌کنم از دیروز احساس می‌کنم از بیرون مجموعه یک سری آدم‌ها یک کارهایی می‌کنند، انشالله که من اشتباه کنم.

جالب اینکه کمالوند چند سال پیش پس از شکست مقابل استقلال انتقاد شدیدی علیه ملکی دروازه بان امروز تیمش کرده بود و گفته بود او را بخاطر بی جنبه بودن از تیم اخراج خواهد کرد. در زمانی که کمالوند سرمربی گسترش فولاد تبریز بود، او بعد از مسابقه در نشست خبری گفته بود ملکی که به جای فرناندو دخسوس درون دروازه تیمش قرار گرفته بود، با حرکات نمایشی به دنبال خودنمایی بوده و تمرکز کادرفنی را در جریان بازی گرفته است! حالا تاریخ برای کوروش ملکی اینبار در سایپا با کمالوند بعد از ۵ فصل تکرار شده است!

بازدید اپلیکیشن 31 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

پاسخ دهید