اتفاقی عجیب برای مهاجم مصدوم استقلال

ورزشی
اتفاقی عجیب برای مهاجم مصدوم استقلال

شیخ دیاباته مهاجم تیم استقلال که در بازی دیشب این تیم مقابل نفت مسجدسلیمان دچار آسیب دیدگی شده بود،با تشخیص پزشکان به بیمارستان منتقل شد تا روند درمان خود را ادامه دهد.اتفاق عجیب در این میان اما نبودن آمبولانس در استادیوم تیم نفت بود.

این بازیکن قرار بود با آمبولانس به بیمارستان انتقال داده شود اما چون ناظر بازی اجازه ورود خودرو به داخل ورزشگاه را نداده بود،خبری از آمبولانس در اطراف زمین نبود و همین موضوع کادر پزشکی استقلال را به دردسر انداخت. در نتیجه دیاباته با مصدومیت از ورزشگاه خارج و سپس با آمبولانس به بیمارستان منتقل شد.

اما اگر از عاقبت مصدومیت دیابانه سوال بپرسید باید بگوییم بعد از عکسبرداری از قفسه سینه، فعلا مشخص شد دنده دیابانه دچار شکستگی نشده اما برای اینکه بدانیم او به دربی می‌رسد یا نه باید تا اواخر هفته صبر کنیم.

شیخ دیاباته در دقیقه ۳۷ دیدار با نفت مسجد سلیمان به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه دنده از زمین بازی بیرون رفت و جای خود را به مرتضی تبریزی داد.

بعد از پایان مسابقه و حضور دیاباته در بیمارستان این شایعه مطرح شد که دنده وی دچار شکستگی شده اما بعد از عسکبرداری از قفسه سینه این بازیکن مشخص شد دنده وی هیچ شکستگی ندارد. قرار است کادر پزشکی تیم استقلال تلاش خود را برای رساندن دیاباته به بازی با پرسپولیس انجام دهد و بعد از بازگشت این تیم به تهران تدابیر لازم در این زمینه صورت بگیرد.

بازدید اپلیکیشن 59 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

کابوس آخر فصل‌های استقلال دوباره تکرار می‌شود؟ کابوس آخر فصل‌های استقلال دوباره تکرار می‌شود؟
کاربران ویژه - ورزشی
روزنامه هفت صبح، نادر نامدار | استقلال در سال‌های اخیر رکورددار بیشترین تغییرات در بازار نقل و انتقالات فوتبال ایران بوده است. این تیم همه ساله به دلایل مختلف ستاره‌های خود را از دست می‌دهد و مجبور می‌شود ستاره‌های دیگری را جایگزین آنها کند که همین تغییرات در نهایت به…...
جدایی احتمالی این سه نفر، به جز رادوشوویچ جدایی احتمالی این سه نفر، به جز رادوشوویچ
کاربران ویژه - ورزشی
روزنامه هفت صبح، نادر نامدار | پرسپولیس و استقلال در لیگ نوزدهم هم مثل سال‌های گذشته چند بازیکن خارجی داشتند که البته وضعیت آنها با هم تفاوت داشت‌ اما اتفاقاتی که در هفته‌ها و روزهای اخیر رخ داد باعث شده تا آنها حسابی از وضعیت این دو باشگاه و برخورد…...
دیاباته نگرانی جدید استقلال دیاباته نگرانی جدید استقلال
ورزشی
علی فتح‌الله‌زاده که به تازگی حکم سرپرستی استقلال را دریافت کرده با مجموعه‌ای روبروست که مشکلات مالی متعددی دارد و برای مثال اگر تا ۲۰ اسفند، آبی‌ها نتوانند مطالبات سه بازیکن خارجی سابقشان را پرداخت کنند، آنوقت احتمالا جرایم سنگینی در انتظار یکی از دو باشگاه محبوب پایتخت خواهد بود.…...

پاسخ دهید