اتفاقی عجیب برای مهاجم مصدوم استقلال

ورزشی
اتفاقی عجیب برای مهاجم مصدوم استقلال

شیخ دیاباته مهاجم تیم استقلال که در بازی دیشب این تیم مقابل نفت مسجدسلیمان دچار آسیب دیدگی شده بود،با تشخیص پزشکان به بیمارستان منتقل شد تا روند درمان خود را ادامه دهد.اتفاق عجیب در این میان اما نبودن آمبولانس در استادیوم تیم نفت بود.

این بازیکن قرار بود با آمبولانس به بیمارستان انتقال داده شود اما چون ناظر بازی اجازه ورود خودرو به داخل ورزشگاه را نداده بود،خبری از آمبولانس در اطراف زمین نبود و همین موضوع کادر پزشکی استقلال را به دردسر انداخت. در نتیجه دیاباته با مصدومیت از ورزشگاه خارج و سپس با آمبولانس به بیمارستان منتقل شد.

اما اگر از عاقبت مصدومیت دیابانه سوال بپرسید باید بگوییم بعد از عکسبرداری از قفسه سینه، فعلا مشخص شد دنده دیابانه دچار شکستگی نشده اما برای اینکه بدانیم او به دربی می‌رسد یا نه باید تا اواخر هفته صبر کنیم.

شیخ دیاباته در دقیقه ۳۷ دیدار با نفت مسجد سلیمان به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه دنده از زمین بازی بیرون رفت و جای خود را به مرتضی تبریزی داد.

بعد از پایان مسابقه و حضور دیاباته در بیمارستان این شایعه مطرح شد که دنده وی دچار شکستگی شده اما بعد از عسکبرداری از قفسه سینه این بازیکن مشخص شد دنده وی هیچ شکستگی ندارد. قرار است کادر پزشکی تیم استقلال تلاش خود را برای رساندن دیاباته به بازی با پرسپولیس انجام دهد و بعد از بازگشت این تیم به تهران تدابیر لازم در این زمینه صورت بگیرد.

بازدید اپلیکیشن 59 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

استقلال، بهتر از چیزی که آمار می‌گوید! استقلال، بهتر از چیزی که آمار می‌گوید!
کاربران ویژه - ورزشی
روزنامه هفت صبح | این بدترین شروع آبی‌ها در تاریخ لیگ برتر است اما آیا این همه واقعیت است؟ باخت در دربی بدترین سناریویی بود که می‌توانست برای آندره‌آ استراماچونی رقم بخورد و اتفاقا به عجیب‌ترین شکل ممکن هم رقم خورد. تیم او یک پنالتی را در نیمه اول از…...
انتقام‌های شخصی در تقابل دو تیم تهرانی با اصفهانی انتقام‌های شخصی در تقابل دو تیم تهرانی با اصفهانی
کاربران ویژه - ورزشی
‌روزنامه هفت صبح | در هفته پنجم لیگ برتر، دو تیم تهرانی به مصاف دو تیم اصفهانی می‌روند، با جذابیت‌ها و حساسیت‌هایی بیشتر از همیشه. *** پرسپولیس-سپاهان؛ در آرزوی آرامش امروز مهم‌ترین بازی هفته پنجم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود. جایی که پرسپولیس میزبان سپاهان خواهد بود. دو…...
روزهای خوب استراماچونی و شاگردانش روزهای خوب استراماچونی و شاگردانش
کاربران ویژه - ورزشی
روزنامه هفت صبح | مرور چند نکته از نمایش خوب شاگردان استراماچونی در مقابل فجر سپاسی. استقلال با پیروزی ۳برصفر مقابل فجر سپاسی به مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی صعود کرد. این برد البته به این سادگی هم به دست نیامد و آبی‌ها در مقابل حریف لیگ یکی خود زجر…...

پاسخ دهید