آیا کشیدن «گل» جرم است؟

اجتماعی
آیا کشیدن «گل» جرم است؟

رییس پلیس مبارزه با موادمخدر ناجا تاکید کرد که مصرف مخدر گل جرم بوده و استعمال آن می‌تواند منجر به دستگیری و بازداشت متخلفان شود.

سردار مسعود زاهدیان درباره اینکه در بعضی از معابر و فضاهای عمومی برخی افراد اقدام به استعمال مخدر گل کرده و مانند سیگار آن را مصرف می‌کنند، گفت: برابر قانون و مقررات مصرف هرگونه موادمخدر و روانگردان جرم بوده و درصورتی که مأموران پلیس با آن مواجه شوند با آن برخورد خواهند کرد.

وی درباره اینکه آیا شهروندان نیز می‌توانند مصرف این ماده در فضاهای عمومی را به پلیس گزارش کنند، تصریح کرد: شهروندان می‌توانند از طریق تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ موارد اینچنینی را به پلیس گزارش دهند تا نسبت به برخورد با آن اقدام شود.

رییس پلیس مبارزه با موادمخدر ناجا تصریح کرد: گل نیز همچون دیگر مواد مخدر نظیر تریاک، هروئین و … بوده و تفاوت در شیوه استعمال آن، دلیلی بر غیرمجرمانه بودن آن نیست و پلیس همانطور که با مصرف انواع موادمخدر در خیابان و معابر برخورد می‌کند با مصرف این ماده نیز برخورد خواهد کرد.

بازدید اپلیکیشن 70 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

ببینید | تازه‌ترین ویدئو از دادگاه جنجالی اکبر طبری ببینید | تازه‌ترین ویدئو از دادگاه جنجالی اکبر طبری
اجتماعی
در ادامه جلسات دادگاه اکبر طیری جزییات دیگری از تخلفات افشا می‌شود....
احکام صادره توسط قاضی منصوری باطل نمی‌شود احکام صادره توسط قاضی منصوری باطل نمی‌شود
سیاسی
یک عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی در خصوص احتمال بطلان احکام صادره از سوی قاضی فاسد در پاسخ به این سوال که آیا احکام صادره از سوی قاضی منصوری باطل خواهد شد و آیا امکان بازنگری در آن وجود دارد یا خیر، گفت: «خیر بازنگری در این…...
بلوط ‌ها برای تو می‌گریند «البرز» بلوط ‌ها برای تو می‌گریند «البرز»
اجتماعی
در عصری که نام اختلاس‌گران، دلقک‌ها، تشنگان شهرت و قدرت و... در فضای مجازی بیش از دیگران تکرار می‌شود، خوشا «البرز» بودن... عصرایران؛ احسان محمدی- در روزی که همه سرها به طرف رومانی چرخید و خبر مرگ یک قاضی تیتر تمام خبرگزاری‌ها شد، از اصفهان خبر دادند البرز زارعی کوهنورد…...

پاسخ دهید