آیا خبر درگذشت محمدرضا شجریان با تاخیر اعلام شد؟

اجتماعی
آیا خبر درگذشت محمدرضا شجریان با تاخیر اعلام شد؟

اعضای تیم پزشکی محمدرضا شجریان در بیمارستان جم تهران، شایعات مطرح شده درباره تأخیر در انتشار خبر درگذشت این هنرمند را تکذیب کردند.

دکتر حیدری، متخصص قلب و رئیس بیمارستان جم درباره طرح برخی شایعات مبنی‌بر تأخیر در مخابره خبر درگذشت این هنرمند گفت: «واقعیت این است که کلیه خبرهای مرتبط با اینکه استاد چند روز پیش‌تر فوت شده بودند و با تأخیر این خبر امروز اعلام شد، کذب محض است. خبر درگذشت دقیقاً در لحظه اطمینان مخابره شد.»

وی در پاسخ به شایعه دیگری افزود: «اینکه برخی رسانه‌ها مطرح کردند که با رضایت خانواده محمدرضا شجریان از دستگاه جدا و منجر به درگذشت شده است هم کاملاً کذب است. تمام روند درمانی ایشان بر اساس اصول پزشکی و اخلاقی طی شد و تمام کارهایی که از دستمان برمی‌آمد برای استاد انجام دادیم.»

مهرداد بهلولی، متخصص جراحی عمومی و سرطان هم در این باره توضیح داد: «ما چند روز دلهره‌آور و اضطراب‌آور را در بیمارستان جم داشتیم. از چند روز پیش که استاد به بیمارستان منتقل شدند، واقعاً علائم حیاتی‌شان ثابت نبود و دچار افت شدید هشیاری و علائم حیاتی بودند، در این چند روز تمام گروه‌های پزشکی تمام تلاش خود را کردند که شاید بتوان ارگان‌های داخلی بدن ایشان که از کار افتاده بود را مجدد به‌کار بیندازند. متأسفانه به دلیل مشکلات دیگری که وجود داشت، این امکان میسر نشد و امروز متأسفانه دار فانی را وداع گفتند.»

دکتر خطیبی مسئول فنی بیمارستان جم هم در این زمینه ضمن تشکر از همه همکاران و پرسنل بیمارستان تأکید کرد: «تلاش‌های تیم پزشکی که بسیار هم عاشقانه بود، منجر به زمان بیشتر حیات استاد و بهبودی نسبی در زمانی حتی فراتر از پیش‌بینی‌هایی بود که پیش‌تر پزشکان آمریکایی مطرح کرده بودند.»

بازدید اپلیکیشن 31 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

اغفال دختر ایرانی مقیم سوئد توسط دکتر قلابی اغفال دختر ایرانی مقیم سوئد توسط دکتر قلابی
اجتماعی
چند روز قبل صدای فریادهای کمک‌خواهی دختر جوانی، توجه رهگذران و اهالی یکی از مناطق شمال تهران را به خود جلب کرد. صدا از داخل یکی از خانه‌ها به گوش می‌رسید رهگذران ناگهان دختر جوانی را پشت پنجره خانه دیدند که با داد و فریاد کمک می‌خواست. ظاهر آشفته و…...
بالاخره به گربه‌های خیابانی ‌غذا بدهیم یا نه؟ بالاخره به گربه‌های خیابانی ‌غذا بدهیم یا نه؟
کاربران ویژه - اجتماعی
روزنامه هفت صبح، نگین باقری| وقتی سفره آدم‌ها کوچک‌تر می‎‌شود، سفره گربه‌های خیابانی هم حتما آب می‌رود. دیگر آدم‌ها کمتر برایشان در ظروف پلاستیکی شیر می‌گذارند، کمتر جگر مرغ می‌خرند. غذای خشک گربه که اصلا حرفش را نزن، نهایتا بقال‌ها یک تخم مرغ بشکنند تا شکم یکی دو گربه را…...
روایت اهالی‌ منطقه ارس از جنگ‌ قره‌باغ روایت اهالی‌ منطقه ارس از جنگ‌ قره‌باغ
کاربران ویژه - اجتماعی
روزنامه هفت صبح | نزدیک به یک هفته است که آذربایجان و ارمنستان علیه هم آرایش کاملا جنگی گرفته و درگیری‌هایی هم صورت داده‌اند، آن هم درست بیخ گوش روستاهای مرزی ایران که اهالی‌شان می‌گویند گوششان از صدای خمپاره و دماغشان از بوی گوگرد پر شده. استان اردبیل ۳۶۹ کیلومتر…...

پاسخ دهید