آذری جهرمی: دستورالعمل دارند که مرا بایکوت کنند

سیاسی
آذری جهرمی: دستورالعمل دارند که مرا بایکوت کنند

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: «صداوسیما و رسانه‌های دست‌ راستی دستورالعمل دارند که مرا بایکوت کنند. حتی خبر دستاوردهای مثبت ما را هم که در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری است، پخش نمی‌کنند.» گزیده گفت‌وگوی محمدجواد آذری‌ جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با سالنامه اعتماد را در ادامه می‌خوانید:

– موقع رأی اعتماد در مجلس گفتم که پارادایم این بود که برقراری ارتباطات بحران است اما امروز قطع ارتباطات در کشور بحران است. این پارادایم مهمی است که تغییر پیدا کرده است.

– خیلی‌ها به ما فشار آوردند، فیلم ساختند و بیانیه دادند و پیش مراجع رفتند که بردن اینترنت به روستاها اجرای برنامه ۲۰۳۰ است و وزارت ارتباطات دنبال فساد است.

– همان رسانه‌ها در شرایط کرونا از بچه‌های روستاها عکس می‌فرستادند و می‌گفتند: آقای جهرمی برو اینترنت اینجا را درست کن!

– امروز همان نهادهایی که استارتاپ‌ها را عامل براندازی و نفوذ معرفی می‌کردند، هر جا امکان داشته‌اند یک تابلوی تبلیغات استارتاپ متعلق به خودشان زده‌اند.

– فناوری تغییر ایجاد می‌کند به نفع مردم و جامعه و پیشرفت در کشور.

– اول و آخر مشکل عده‌ای در کشور بحث رسانه است.

– صداوسیما و رسانه‌های دست‌ راستی دستورالعمل دارند که مرا بایکوت کنند. حتی خبر دستاوردهای مثبت ما را هم که در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری است، پخش نمی‌کنند.

– چالش، چالش رسانه است. بزرگ‌ترین مساله ما این است که فضای مجازی را به رسمیت نمی‌شناسند.

بازدید اپلیکیشن 18 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

تکراردسته گل آبادان این‌بار در گلستان تکراردسته گل آبادان این‌بار در گلستان
سیاسی
ایرنا نوشت: معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان علی‌آباد به دلیل تزریق غیرقانونی واکسن کرونای پارکبانان این شهر به برخی از مدیران شهرداری برکنار شد. روز گذشته اخباری مبنی بر سو استفاده از سهمیه واکسن کرونای پاکبانان شهرداری آبادان از سوی برخی مدیران…...
واکنش ایران به پیشنهاد جدید برجامی آمریکا واکنش ایران به پیشنهاد جدید برجامی آمریکا
سیاسی
نمایندگی دائمی ایران در سازمان ملل در پیامی توییتری به احتمال مطرح شدن پیشنهاد جدیدی از سوی واشنگتن درباره احیای برجام و کاهش تحریم‌ها واکنش نشان داد. در پیام توییتری نمایندگی ایران در سازمان ملل که بامداد امروز منتشر شده، آمده است: ایران درباره موضوعات با اعضای باقیمانده در برنامه…...
کنایه تند و تیز سلطانی‌فر به علی کریمی کنایه تند و تیز سلطانی‌فر به علی کریمی
سیاسی
خبرآنلاین: مسعود سلطانی‌فر گفت: موافق حضور فوتبالی‌ها در انتخابات فدراسیون فوتبال بودم. در نامه AFC‌ی اف سی با صراحت برای ما نوشته بودند که به دلیل تحریم، مسائل لجستیکی، ملی، بازرگانی و حق پخش امکان میزبانی وجود ندارد. طبیعتا و در شرایط فعلی باید برویم در بحرین و عربستان بازی…...

نظرات کاربران

پاسخ دهید