دانلود اپلیکیشن هفت صبح

آخرین اخبار بازار نقل و انتقالات فوتبال ایران

ورزشی
آخرین اخبار بازار نقل و انتقالات فوتبال ایران

در روزی که در استقلال خبری نبود، سپاهان و پرسپولیس چند بازیکن جدید جذب کردند. مهم ترین اخبار نقل و انتقالاتی امروز فوتبال ایران را بخوانید:

یک – با اعلام باشگاه سانتاکلارای پرتغال، محمد محبی هافبک سپاهان رسما به این تیم پیوست و در عوض شهریار مغانلو که فصل گذشته در پرسپولیس بازی می کرد، راهی سپاهان شد. امروز همچنین فرشاد احمدزاده هافبک فصل گذشته فولاد خوزستان هم به سپاهان پیوست. امروز محمدرضا حسینی هافبک سپاهان هم قراردادش را با این تیم تمدید کرد.

دو – علی نعمتی مدافع فصل گذشته پدیده امروز رسما پرسپولیسی شد. همچنین کمال کامیابی نیا قراردادش با پرسپولیس را برای ۳ فصل دیگر تمدید کرد.

سه – باشگاه ذوب آهن امروز پرکار بود. عارف رستمی آقای گل فصل گذشته لیگ یک و مرتضی خراسانی مهاجم گلزن فصل گذشته بادران به این تیم اصفهانی پیوستند. ذوب آهن همچنین آرمان قاسمی مدافع و کاپیتان پیکان را هم جذب کرد.

چهار – احتمال جدایی رشید مظاهری از استقلال به شدت قوت گرفته است. او امروز در دفتر مدیرعامل استقلال حاضر شد اما خبری از توافق نبود و به نظر می رسد او به زودی از این تیم جدا خواهد شد. مقصد بعدی مظاهری در صورت جدایی از استقلال، سپاهان خواهد بود.

پنج – وضعیت در باشگاه تراکتور همچنان بحرانی است. بعد از جدایی چندین بازیکن موثر، گفته می شود محمد عباس زاده و اکبر ایمانی هم از تراکتور خواهند رفت. هر دو بازیکن از حضور در تمرینات تیم سر باز زده اند.

بازدید اپلیکیشن 43 , بازدید سایت 1

پاسخ دهید