دانلود اپلیکیشن هفت صبح

آخرین اخبار از نقل و انتقالات فوتبال ایران

ورزشی
آخرین اخبار از نقل و انتقالات فوتبال ایران

مثل دو روز گذشته، امروز هم استقلال پرخبرترین باشگاه در بازار نقل و انتقالات بود. مهم ترین اخبار نقل و انتقالاتی امروز را بخوانید:

یک – سرانجام مهدی قایدی از استقلال جدا شد و به تیم الاهلی امارات پیوست و با احمد نورالهی همبازی شد. به ادعای باشگاه استقلال، این گران ترین قرارداد بین یک باشگاه ایرانی و یک باشگاه خارجی است.

دو – استقلال امروز یک بازیکن دیگر جذب کرد. محمدرضا آزادی که فصل گذشته عضو تیم پانتولیکوس یونان بود، امروز آبی پوش شد. او ۲۱ ساله است و نه سهمیه لیگ برتری محسوب می شود و نه سهمیه بزرگسال.

سه – در حالی که سیدحسین حسینی دیشب با انتشار پستی اینستاگرامی از هواداران استقلال خداحافظی کرده بود، امروز این پست را پاک کرد و بعد از ظهر هم قراردادش را با استقلال تمدید کرد.

چهار – پرسپولیس امروز از خرید جدیدی رونمایی نکرد اما گفته می شود علی نعمتی مدافع پدیده با این تیم قرارداد امضا کرده و فردا این انتقال رسما اعلام خواهد شد.

پنج – رضا اسدی همچنان یکی از معماهای بزرگ بازار نقل و انتقالات است. او با پرسپولیس و استقلال مذاکراتی داشته و البته درخواست مالی اش هم بالاست. این احتمال وجود دارد که او فصل بعد هم در یک تیم خارجی به میدان برود.

بازدید اپلیکیشن 43 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

پاسخ دهید