دانلود اپلیکیشن هفت صبح

آخرین اخبار از نقل و انتقالات در فوتبال ایران

ورزشی
آخرین اخبار از نقل و انتقالات در فوتبال ایران

در روزهای آرام استقلال در بازار، پرسپولیس در حال برطرف کردن کمبودها در فهرست بازیکنانش است. مهم ترین اخبار امروز بازار و نقل و انتقالات را بخوانید:

یک – حامد پاکدل مهاجم فصل گذشته آلومینیوم اراک امروز به پرسپولیس پیوست. او پنجمین سهمیه لیگ برتری پرسپولیس است و این تیم فقط یک بازیکن دیگر از لیگ برتر را می تواند جذب کند.

دو – از استقلال دو سه روزی است که خبر نقل و انتقالاتی خاصی منتشر نمی شود. از چند روز پیش هواداران این تیم منتظر جذب بازیکنانی مثل لوسیانو پریرا، جعفر سلمانی و صالح حردانی هستند اما هنوز هیچکدام از این نقل و انتقال ها قطعی نشده است. البته سرمربی پورتیموئنزه که سلمانی در این تیم بازی می کند اعلام کرده که او به زودی به استقلال خواهد پیوست.

سه – جدایی امیرارسلان مطهری از استقلال تقریبا قطعی است. اتفاقاتی که بر سر تمدید قرارداد او رخ داد باعث شد تا فرهاد مجیدی قید او را بزند. مطهری یا باید به تیمی دیگر بپیوندد یا مجیدی را راضی کند و در استقلال بماند.

چهار – کی روش استنلی که چند سالی در تیم سپاهان اصفهان بازی کرده بود حالا در لیست مازاد محرم نویدکیا قرار گرفته است. او در فهرست خرید پرسپولیس بود اما پیشنهاد ۴۵۰ هزار دلاری او و البته جذب حامد پاکدل باعث شد تا پرسپولیس دیگر تمایلی به جذب او نداشته باشد.

بازدید اپلیکیشن 28 , بازدید سایت 1

پاسخ دهید