دانلود اپلیکیشن هفت صبح

آخرین اخبار از زلزله هرمزگان؛ ۲۲ پس لرزه و ۸۳ مصدوم

حوادث
آخرین اخبار از زلزله هرمزگان؛ ۲۲ پس لرزه و ۸۳ مصدوم

نشست ستاد پیشگیری هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان هرمزگان با حضور معاون اول رییس جمهوری، استاندار هرمزگان، وزرای نیرو و بهداشت و دیگر مسوولان ارشد کشوری و استانی در استان آغاز شد. مخبر معاون اول رییس جمهوری، مهدی دوستی استاندار هرمزگان و هیات همراه شب گذشته تا سحرگاه از مناطق زلزله زده روستاهای بخش فین و بندرعباس بازدید و به صورت میدانی وضعیت را بررسی کردند. آخرین وضعیت زیرساختی مقابله با بحران استان هرمزگان نیز دراین نشست توسط مدیران در حال تشریح و ارایه گزارش است.

معاون اول رییس جمهوری که یکشنبه شب برای بازدید از مناطق زلزله زده وارد هرمزگان شده بود از مصدومان این حادثه عیادت کرد. محمد مخبر در ادامه بازدید از مناطق زلزله زده هرمزگان با حضور در بیمارستان شهید محمدی بندرعباس در سحرگاه دوشنبه از مصدومان زمین لرزه های ۶ و چهار دهم و ۶ و سه دهم ریشتری فین عیادت و با آن ها به گفت و گو پرداخت. وی همچنین از کمپ اضطراری مستقر در ورزشگاه خلیج فارس بازدید کرد.

براساس آمارهای اعلام شده ، تا به این لحظه ۲۲ پس لرزه پس از این دو زلزله بزرگ در مناطق مختلف هرمزگان ثبت شده و این زلزله در عربستان و امارات نیز احساس شده است. در این زلزله ۸۳ نفر مصدوم شدند و یک جوان ۲۷ ساله نیز جان خود را از دست داد.

منبع: ایرنا

بازدید اپلیکیشن 21 , بازدید سایت 1

پاسخ دهید