آخرین آمار جهانی کرونا؛ یک میلیون و ۳۴۷هزار مبتلا

جهان
آخرین آمار جهانی کرونا؛ یک میلیون و ۳۴۷هزار مبتلا

آخرین آمار جهانی پایگاه اطلاعاتی “worldometer” تا این لحظه یک میلیون و ۳۴۷ هزار و ۳۴۳ نفر به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند که از این تعداد، ۷۴ هزار و ۷۶۹ نفر جان خود را از دست داده‌اند.

از مجموع مبتلایان در جهان، تاکنون ۲۸۴ هزار و ۸۸۲ نفر بهبودیافته و توانسته‌اند این ویروس را شکست بدهند.

کشور آمریکا که بیشترین تعداد مبتلایان را در جهان دارد، با افزایش ۳۰ هزار و ۷۹۹ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۳۶۷ هزار و ۶۲۹ مبتلا رسیده است؛ در این کشور ۱۰ هزار و ۹۴۱ نفر جان خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست داده‌اند.

کشور اسپانیا به عنوان دومین کشور مبتلای جهان، با افزایش ۵ هزار و ۲۹ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۱۳۶ هزار و ۶۷۵ مبتلا رسیده است؛ تاکنون ۱۳ هزار و ۳۴۱ اسپانیایی بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست داده‌اند.

کشور ایتالیا که بعد از اسپانیا در رده سوم جهان قرار دارد، با افزایش ۳ هزار و ۵۹۹ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۱۳۲ هزار و ۵۴۷ مبتلا رسیده است؛ تعداد قربانیان این کشور ۱۶ هزار و ۵۲۳ نفر است.

کشورهای آلمان، فرانسه و چین نیز به ترتیب با ۱۰۳ هزار و ۳۷۵، ۹۸ هزار و ۱۰ و ۸۱ هزار و ۷۴۰ مبتلا در رده‌های چهارم تا ششم جهان جای گرفته‌اند.

از لحاظ تعداد بهبودیافتگان نیز کشورهای چین، اسپانیا و آلمان به ترتیب با ۷۷ هزار و ۱۶۷، ۴۰ هزار و ۴۳۷ و ۳۶ هزار و ۸۱ بهبودیافته در رده‌های اول تا سوم جهان قرار دارند.

بازدید اپلیکیشن 12 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

جنجال خواهران قاتل در مسکو جنجال خواهران قاتل در مسکو
کاربران ویژه - جهان
روزنامه هفت صبح | هنگامی‌که پدرشان را کشتند، آنجلینا(چپ) ۱۸ساله بود، ماریا(وسط) ۱۷ساله و کریستینا ۱۹ساله بود. بازپرسان روسیه می‌گویند، اتهام قتل سه‌خواهری که در واکنش به آزارهای پدرشان او را در خواب کشتند، همچنان پابرجا است، تصمیمی‌ که این پرونده جنجالی را در بلاتکلیفی قرار می‌دهد. دادستان عمومی ‌روسیه…...
وضع مالی سعودی‌ها خراب است وضع مالی سعودی‌ها خراب است
کاربران ویژه - جهان
روزنامه هفت صبح، مهسا مژدهی | یک: وضع مالی سعودی‌ها دیگر به‌خوبی گذشته نیست و منتقدان دولت بی‌مبالاتی‌های شاهزاده جوان را عامل شرایط جدید می‌دانند. از زمانی که سررشته کارها در عربستان از دست ملک‌سلمان به‌دلیل بیماری خارج شده و به دست پسر کم‌سن‌و‌سالش افتاد، عربستان با مجموعه‌ای از دردسرها…...
میشل پیکولی، بازیگر نامدار فرانسوی درگذشت میشل پیکولی، بازیگر نامدار فرانسوی درگذشت
جهان
صبا: میشل پیکولی بازیگر فیلم های «کلاه» ملویل، «توپاز» آلفرد هیچکاک و «تحقیر» گدار در سن ۹۴ سالگی درگذشت. این هنرمند معروف در روز ۲۷ دسامبر سال ۱۹۲۵ به دنیا آمد. پیکولى در خانواده‌اى اهل موسیقى متولد شد، پدرش که ایتالیایى‌تبار بود، ویولن می‌زد و مادرش هم در نوازندگى پیانو…...

پاسخ دهید