آتش‌بس در قره‌باغ برقرار شد

جهان
آتش‌بس در قره‌باغ برقرار شد

شبکه خبری روسی «اسپوتنیک» روز شنبه و دقایقی پیش درخبر فوری از برقراری آتش بس در قره باغ بنابر توافق شب گذشته میان جمهوری آذربایجان و ارمنستان خبر داد.

وزارت دفاع ارمنستان نیز گزارش داد ارتش این کشور دستور آتش بس را دریافت کرده است.

شوشان استپانیان دبیر مطبوعاتی وزارت دفاع ارمنستان در صفحه فیس بوک خود نوشت واحدهای ارتش این کشور در قره باغ کوهستانی در تاریخ ۱۰ اکتبر ساعت ۱۲:۰۰ (۱۱:۰۰ به وقت مسکو) ، مطابق توافق وزیران خارجه ارمنستان و آذربایجان ، دستور آتش بس را دریافت کردند.

وی گفت: “به واحدهای ارتش دستور آتش بس داده شد.

با وجود اعلام خبر برقراری آتش بس در قره باغ، برخی رسانه های بین المللی از جمله شبکه الجزیره از شنیده شدن چند صدای تبادل آتش توپخانه بین دو طرف بعد از اجرای آتش بس خبر داده اند.

بازدید اپلیکیشن 19 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

۱۲‌خرده روایت از درگیری‌ آذربایجان و ارمنستان‌ ۱۲‌خرده روایت از درگیری‌ آذربایجان و ارمنستان‌
کاربران ویژه - جهان
روزنامه هفت صبح | یک: چه شده است؟ درگیری‌های جدیدی بین ارمنستان و آذربایجان در منطقه قره‌باغ از بامداد روز یکشنبه آغاز شده است. هر دو طرف یکدیگر را به آغاز درگیری‌ها متهم می‌کنند. * دو: چه کسی درگیری را آغاز کرد؟ وزارت دفاع جمهوری آذربایجان اعلام کرد که ارتش…...
ببینید | سرقت از طلافروشی با ماشین‌ لوکس ببینید | سرقت از طلافروشی با ماشین‌ لوکس
جهان
فیلم دوربین مداربسته یک طلافروشی در عربستان،سرقتی با یک ماشین لوکس را ضبط کرده است...
۱۰نفر در چاقوکشی پاریس کشته و زخمی شدند ۱۰نفر در چاقوکشی پاریس کشته و زخمی شدند
جهان
در یک حادثه چاقوکشی در پاریس، ۵ نفر از جمله ۴ کودک کشته و ۵ فرد دیگر هم زخمی شدند. به گزارش مهر به نقل از شبکه تلویزیونی بی‌اِم‌اِف، ۵ نفر از جمله ۴ کودک یک خانواده در حادثه حمله با چاقو در شهر پاریس پایتخت فرانسه کشته شدند. بر…...

پاسخ دهید