کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۵۴۹۸
تاریخ خبر:

‌ غیر منتظره‌ترین طلاق‌های هالیوود

‌ غیر منتظره‌ترین طلاق‌های هالیوود

از طلاق جنیفر لوپز و مارک آنتونی تا اسکارلت جوهانسون و رایان رینولدز و...

خبر طلاق جنیفر لوپز و مارک آنتونی در سال ۲۰۱۴ بسیاری را شوکه کرد؛ بعد از یک دهه زندگی مشترک، این زوج به طور توافقی تصمیم گرفتند به ازدواج خود پایان دهند. گرچه در هالیوود عشق در اغلب مواقع چیزی ابدی به تصویر کشیده می‌شود، اما در پس آن تصویر رویایی حقیقت تلخ شکست اغلب ازدواج‌های هالیوود وجود دارد.‌ در ادامه از غیر منتظره‌ترین طلاق‌های هالیوود و دلیل آن‌ها خواهیم گفت.

 

چنینگ تیتوم و جنا دوان

جنا دوان

طلاق چنینگ تیتوم و جنا دوان در سال ۲۰۱۸ به یکی از داستان‌های عاشقانه‌ی محبوب هالیوود پایان داد. علیرغم شیمی آن‌ها در برابر دوربین، این زوج تغییر اولویت و میل به رشد فردی را به عنوان دلایل جدایی خود مطرح کردند. با وجود این جدایی، تیتوم و دوان فرزند خود را به طور مشترک بزرگ می‌کنند و حامی یکدیگر هستند.

 

جنیفر لوپز و مارک آنتونی
جنیفر لوپز

خبر طلاق جنیفر لوپز و مارک آنتونی در سال ۲۰۱۴ بسیاری را شوکه کرد. بعد از یک دهه زندگی مشترک، این زوج به طور توافقی تصمیم گرفتند به ازدواج خود پایان دهند. لوپز بعداً اشاره کرد که می‌خواست تمرکزش را روی خودش بگذارد، امری که در آن زندگی مشترک امکان پذیر نبود. لوپز و آنتونی صاحب یک دختر و پسر دوقلو و به نام‌های اِمی و مکس هستند.

 

اسکارلت جوهانسون و رایان رینولدز
اسکارلت جوهانسون

با طلاق اسکارلت جوهانسون و رایان رینولدز در سال ۲۰۱۱ زندگی مشترک یکی از مشهورترین زوج‌های هالیوود رقم خورد. علیرغم شیمی غیر قابل انکاری که میان آن‌ها وجود داشت، ناسازگاری شرایط شغلی این زوج به ازدواج شان لطمه زد. گرچه هم جوهانسون و هم رینولدز مسیر متفاوتی را در پیش گرفتند، اما جدایی آن‌ها حسرت دیدن یک همکاری مشترک از این دو بازیگر را به دل طرفداران شان باقی گذاشت.

 

گوئینت پالترو و کریس مارتین
گوئینت پالترو

تصمیم گوئینت پالترو و کریس مارتین برای جدا کردن راه خود از یکدیگر در سال ۲۰۱۴ بسیاری را متعجب کرد و بحث‌های زیادی را درباره‌ی طلاق‌های توافقی به وجود آورد. پالترو بعداً در مصاحبه‌ای گفت که او و مارتین برای یکدیگر مناسب نبودند. علیرغم این جدایی، پالترو و مارتین فرزندان شان را به طور مشترک بزرگ می‌کنند و رابطه‌ی دوستانه و حمایتگرانه‌ای با یکدیگر دارند.

 

جانی دپ و امبر هرد
امبر هرد

ازدواج پر سر و صدای جانی دپ و امبر هرد به طلاقی پرحاشیه در سال ۲۰۱۷ ختم شد و یک کشمکش قانونی طولانی و جنجالی را به دنبال داشت که تیتر اخبار دنیا شد. از قرار معلوم دعواهای مالی زمینه ساز اختلاف و طلاق این دو بازیگر مشهور شده بود.

 

بن افلک و جنیفر گارنر
جنیفر گارنر

جدایی بن افلک و جنیفر گارنر در سال ۲۰۱۵ بسیاری را شوکه کرد. علیرغم یک دهه زندگی مشترک و داشتن ۳ فرزند، خیانت‌های ادعایی افلک به ازدواج او و گارنر صدمه زد. این زوج سابق حالا فرزندان خود را به طور مشترک بزرگ می‌کنند و آن‌ها را در اولویت خود قرار داده اند.

 

تام کروز و کیتی هولمز
کیتی هولمز

تام کروز و کیتی هولمز یکی از مشهورترین زوج‌های هالیوود در دنیا بودند، اما داستان عشق آن‌ها با تقاضای طلاق هولمز در سال ۲۰۱۲ به پایان رسید. از قرار معلوم شیوه‌ی فرزندپروری هولمز و کروز با یکدیگر سازگاری نداشت. با این طلاق یکی از ازدواج‌های به نظر مستحکم هالیوود به پایان رسید.

 

برد پیت و آنجلینا جولی
آنجلینا جولی

جدایی برد پیت و آنجلینا جولی در سال ۲۰۱۶ سر و صدای زیادی به پا کرد. علیرغم فعالیت‌های بشردوستانه‌ی جهانی این زوج و ازدواج به نظر مستحکم شان، جولی تقاضای طلاق داد. او در دادخواست طلاق خود علت را وجود تفاوت‌های سازش ناپذیر و نگرانی برای سلامت روان فرزندان شان عنوان کرده بود. گزارش‌ها از اختلاف جولی و پیت بر سر شیوه‌ی فرزندپروری شان حکایت داشت.

 

منبع: روزیاتو
کدخبر: ۵۵۵۴۹۸
تاریخ خبر:
ارسال نظر