کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۳۷۶۴۵۲
تاریخ خبر:

رمان معمایی «دولت ترور» ‌هیلاری کلینتون

روزنامه هفت صبح | کلینتون گفته است در همکاری با دوست صمیمی‌اش، لوئیس پنی، نویسنده آمریکایی در حال نوشتن رمانی با عنوان «دولت ترور» است. پیش از این صحبتی درباره نوشتن رمان‌های معمایی از سوی هیلاری کلینتون مطرح نشده بود و اگر هم گمانه‌زنی‌هایی وجود داشت،خیلی‌ها شاید می‌توانستند حدس بزنند که این سیاستمدار بیشتر به چه ژانری علاقه دارد.

هیلاری کلینتون، نامزد سابق ریاست جمهوری آمریکا در جهان به طرفدار‌ رمان‌های معمایی مشهور است و حالا در ایام فراغت قصد کرده خودش دست به تجربه‌گرایی در این حوزه بزند.داستان معمایی یا داستان اسرارآمیز گونه‌ای داستان است که معمولا با محوریت تحقیق و جست‌وجو پیرامون یک جرم نوشته می‌شود.

در بیشتر داستان‌های اسرارآمیز، کارآگاهی به دنبال حل معمای یک جرم است. ژانر معمایی پیوند نزدیکی با ادبیات داستانی جنایی دارد؛ مثل داستان‌های شرلوک هلمز، ریچارد هنی، خانم مارپل، پوآرو. کلینتون گفته است در همکاری با دوست صمیمی‌اش،لوئیس پنی،نویسنده آمریکایی در حال نوشتن رمانی با عنوان «دولت ترور» است که ماجرای آن نزدیک به واقعیت بوده و از زندگی شخصی کلینتون الهام گرفته شده است.

به گفته کلینتون این رمان از انتشارات استریت مارتین و همکاری انتشارات سیمون اند شوستر قرار است در تاریخ ۱۲ اکتبر وارد بازار کتاب آمریکا شود. هیلاری در اظهاراتی گفته است که از همکاری با لوئیس پنی برای نوشتن این کتاب هیجان زیادی دارد. لوئیس پنی نویسنده زن کانادایی یکی از نویسندگان مشهور این کشور و نویسنده داستان‌های معمایی بسیاری است که در بازار کتاب آمریکای شمالی فروش بالایی داشته‌اند.

کدخبر: ۳۷۶۴۵۲
تاریخ خبر:
ارسال نظر