کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۴۷۹۰۰
تاریخ خبر:

جزئیات قتل خانم دکتر و مادرش به‌دست داماد عصبانی

جزئیات قتل خانم دکتر و مادرش به‌دست داماد عصبانی

روزنامه هفت صبح، فاطمه شیخ‌علیزاده| صبح روز چهارشنبه 24 آبان‌ماه امسال، زمانی‌که خانم دکتر کرمانشاهی به‌نام نگار به همراه پدرش در حال مراجعه به محل کار خود در یکی از مراکز درمانی شهرستان گیلانغرب بود، درست در لحظه‌ای که از خودروي پدرش پیاده شد، با همسرش چشم در چشم مي‌شود.

آنها از مدتی قبل با یکدیگر اختلاف و درگیری داشتند و شوهر نگار چند بار او را تهدید به مرگ کرده بود و همین کافی بود که نگار متوجه شود حضور شوهرش آن‌وقت صبح جلوی محل کار او خبر از یک فاجعه دارد. دختر جوان دستپاچه شده و می‌خواست از مهلکه بگریزد تا دست شوهرش به او نرسد اما در همان موقع مرد جوان از زیر کت خود اسلحه‌ای را که جاسازی کرده بود، بیرون کشید و با شلیک 3 گلوله نگار را جلوی چشم پدرش به قتل رساند.

نگار غرق در خون روی زمین افتاد و صدای فریادهای پدرش کوچه را پر کرد. در همان حال داماد مسلح اقدام به تیراندازی سمت پدر همسر خود کرد و با شلیک دو گلوله او را مجروح کرده و از محل متواري شد. اما سناریوی هولناک این جنایت به همین‌جا ختم نشد و داماد عصبانی بعد از به قتل رساندن همسر خود یک راست به خانه پدری همسرش در گیلانغرب مراجعه کرد.

او خیلی خوب می‌دانست چطور باید از بیرون در ورودی خانه قفل را از زمین بیرون کشیده و در را باز کند. به‌راحتی وارد خانه شد و این‌بار اسلحه را سمت مادر همسر خود که در خانه تنها بود، نشانه رفت. قبل از اینکه مادر نگار به‌نام نازنین فرصت کوچکترین حرکتی پیدا کند، او را هدف شلیک گلوله قرار داد و به قتل رساند.

اختلاف زن و شوهر منجر به قتل شد
به این ترتیب جسم نیمه‌جان پدر نگار برای معالجه و نجات جانش به بیمارستان منتقل شد. در همین حال با کلید خوردن پرونده جنایی در دستور کار بازپرس ویژه قتل و کارآگاهان پلیس آگاهی، اجساد قربانیان برای انجام آزمایشات و معاینات لازم راهی پزشکی قانونی شد. در اولین گام از تحقیقات مشخص شد که شوهر نگار در مرکز فوریت‌های پزشکی مشغول به‌کار بوده و سابقه کیفری و اعتیاد ندارد.

او از مدت‌ها قبل با همسر خود اختلافاتی داشته و چند بار نگار با قهر به خانه پدری خود رفته بود. در ابتدا در شهر کرمانشاه زندگی می‌کردند اما یک‌سال قبل و بعد از به‌دنیا آمدن دخترشان برای زندگی به زادگاه نگار یعنی گیلانغرب آمده بودند. تا اینکه در آخرین درگیری زن و شوهر، به‌خاطر برخورد فیزیکی شوهر نگار، بینی او دچار شکستگی می‌شود.

همین مسئله باعث شده بود که پدر و مادر نگار به داماد خود بگويند كه اجازه بازگشت نگار به خانه شوهرش را نخواهند داد. شوهر نگار که دختر یک‌ساله‌شان را به مادر خود سپرده بود تا از او نگهداری کند؛ بارها سعی می‌کند که نگار را نزد فرزندشان و سر خانه و زندگی‌اش بازگرداند اما نگار قبول نمی‌کند.

حتی داماد خشمگین چند بار هم همسر جوان خود را تهدید به مرگ کرده بود اما نگار و پدر و مادرش در تصمیم خود برای جدایی مصمم بودند برای همین نگار در دادگاه خانواده اقدام به اجرا گذاشتن مهریه‌اش هم کرده بود. بعد از اینکه شوهر نگار متوجه شد که او مهریه‌اش را اجرا گذاشته از اینکه بتواند او را بار دیگر به خانه برگرداند ناامید شد و این‌بار با تهیه اسلحه تهدید خود را عملی کرد. با به‌دست آمدن این اطلاعات، کارآگاهان پلیس آگاهی اقدام به یافتن ردی از متهم متواری کردند که بعد از ارتکاب دومین قتل با خودرو 206 خود پا به فرار گذاشته بود.

داماد قاتل همچنان فراری است
با ردزنی‌های انجام شده بالاخره خودرو داماد فراری در کوهستان‌های اطراف گیلانغرب در حالی پیدا شد که گوشی تلفن همراه او نیز در ماشین جا مانده بود اما اثری از خود متهم نبود.بنابراین فرضیه رهاسازی عمدی خودرو و گوشی توسط متهم کلید خورد و حالا تحقیقات برای یافتن مخفیگاه متهم ادامه دارد.بنابراین گزارش رسیدگی به این پرونده تا روشن شدن ردی از متهم به قتل در دستور کار جنایی مسئولان قضایی استان کرمانشاه ادامه دارد.

کدخبر: ۵۴۷۹۰۰
تاریخ خبر:
ارسال نظر