کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۳۳۵۱۵
تاریخ خبر:

قتل در قرار دعوای اراذل و اوباش

روزنامه هفت صبح، محمد نازی| بامداد چهارشنبه بیست‌وششم مرداد ماه، کارکنان یکی از بیمارستان‌های شرق تهران مرگ مشکوک مرد جوانی را براثر ضربات چاقو روی تخت بخش اورژانس به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اعلام کردند.با اعلام این خبر، ماموران کلانتری 127 نارمک، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی، متخصصان پزشکی قانونی و تیم تشخیص هویت به همراه قاضی امیرحسین علیمردان، بازپرس ویژه قتل شعبه دهم دادسرای امور جنایی تهران راهی سردخانه بیمارستان شدند و تحقیقات میدانی را آغاز کردند..

تیم جنایی با جسد مرد جوانی مواجه شدند که هدف ضربات متعدد چاقو قرار گرفته و به قتل رسیده بود. بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد مقتول با چند اراذل و اوباش در خیابان گلبرگ درگیر و توسط عوامل اورژانس به این بیمارستان منتقل شده اما اقدامات کادر درمان فایده‌ای نداشته و نهایتا فوت کرده است.تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، مقتول با پسر حدودا 22ساله‌ای به دلیل اختلافات شخصی قرار دعوا در خیابان گلبرگ گذاشته بوده که این نزاع دسته‌جمعی منجر به قتل شده است.

پس از پایان بررسی‌های میدانی در بیمارستان و صحنه قتل، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی ماموریت یافتند با اقدامات اطلاعاتی ابتدا مخفیگاه قاتل را شناسایی کنند و سپس برای دستگیری وی وارد عمل شوند.با دستور قاضی علیمردان از شعبه دهم دادسرای امور جنایی تهران، جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات برای دستگیری عامل این جنایت هولناک ادامه دارد.

قتل توسط همسر سابق با شلیک گلوله در پاکدشت
وقتی زن جوان به درخواست همسر سابقش برای بازگشت دوباره به زندگی زناشویی پاسخ منفی داد فکرش را هم نمی‌کرد با سلاح گرم توسط همسر سابق به قتل برسد و پدر زن هم از ناحیه دست مصدوم شود.فرمانده انتظامی پاکدشت از وقوع قتل یک زن توسط شوهر سابقش در این شهرستان خبر داد و گفت:

با اقدامات پلیسی قاتل در استان اصفهان شناسایی و دستگیر شد.سرهنگ نجم‌الدین مرادی با اشاره به وقوع قتل در شهرستان پاکدشت اظهار داشت: در پی اعلام مرکز پیام مبنی‌بر تیراندازی به سمت یک زن در یکی از محلات پاکدشت، بلافاصله مأموران پلیس آگاهی این شهرستان جهت بررسی صحنه جرم در محل مذکور حاضر شدند.

وی افزود: باتوجه به تحقیقات صورت گرفته و بازدید محل قتل و جسد مقتوله مشخص شد شوهر سابق مقتوله به سمت وی تیراندازی و او را به قتل رسانده و در جریان تیراندازی پدر مقتول نیز از ناحیه دست زخمی شده است. فرمانده انتظامی پاکدشت در ادامه گفت: با انجام اقدامات پلیسی قاتل در استان اصفهان شناسایی، دستگیر و در تحقیقات لب به اعتراف گشوده و اظهار داشت:

از همسر سابقم درخواست کردم که به زندگی مشترکمان رجوع کند که وی قبول نکرده و در این خصوص مشاجره تلفنی داشتیم و سپس با سلاح گرم به در منزل مقتوله مراجعه کردم و او را کشتم. سرهنگ مرادی گفت: حین دستگیری قاتل سلاح مورد استفاده در قتل کشف و پرونده پس از تکمیل تحقیقات تحویل مراجع قضایی شد.

کدخبر: ۵۳۳۵۱۵
تاریخ خبر:
ارسال نظر