کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۳۳۱۶۳
تاریخ خبر:

قتل هولناک زن جوان به‌دست شوهرش در پردیس

روزنامه هفت صبح| سرپرست فرماندهی انتظامی پردیس از کشف قتل زن 37‌ساله پردیسی توسط همسرش با انگیزه اختلافات خانوادگی در شهر پردیس خبر داد. سرهنگ سید‌حجت‌‌الله‌پورنجفی در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی وقوع اعلام خبری مبنی بر یک فقره قتل زن 37‌ساله در پردیس، مراتب به‌صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت. کارآگاهان پلیس آگاهی، پس از دریافت خبری مبنی بر کشف جسد در منزلی در یکی از واحدهای مسکونی در مجتمع‌های پردیس، بلافاصله به محل مورد نظر اعزام شدند.

ضرب و شتم و قتل همسر
سرپرست فرماندهی انتظامی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با مراجعه به محل جرم با جسد زن 37 ساله‌ای روبه‌رو شدند که آثار کبودی و ضرب و شتم بر روی بدن وی مشهود بود و به گفته مادر مقتول و فرزندان او (دو پسر) توسط همسرش به قتل رسیده و قاتل متواری شده است.

این مقام انتظامی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با اشاره به اختلاف خانوادگی بین متوفی و همسرش تصریح کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته متهم سریعا دستگیر و در مواجهه با تحقیقات پلیسی و مواجهه با شواهد و مدارک و ادله پلیسی در نهایت به قتل همسرش با انگیزه اختلاف خانوادگی اعتراف کرد. سرهنگ پورنجفی در پایان با اشاره به اینکه پرونده متهم برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضايی ارسال شده، تاکید کرد: پلیس با کسانی‌که باعث ایجاد ناامنی و تعرض به جان و مال مردم می‌شوند با قاطعیت برخورد خواهد کرد و از شهروندان خواست هرگونه موارد مشکوک را از طریق تلفن 110 به مرکز فوریت‌های پلیسی اطلاع‌رسانی نمایند.

قتل رفیق با کوکتل‌مولوتف به دلیل بدهی مالی!
مرد جوانی که دوست خود را به‌خاطر بدهی مالی با کوکتل‌مولوتف به قتل رسانده بود، توسط کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی دستگیر شد. روز دوشنبه نهم مرداد امسال، کارکنان انتظامات یکی از بیمارستان‌های شرق تهران مرگ مشکوک مرد جوانی را به دلیل سوختگی شدید به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش کردند.

با اعلام این خبر، ماموران کلانتری 136 فرجام، تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی، متخصصان پزشکی قانونی و کارشناسان تیم تشخیص هویت به همراه قاضی محمدمهدی براعه، بازپرس ویژه قتل شعبه سوم دادسرای امور جنایی، راهی سردخانه بیمارستان موردنظر شدند و تحقیقات میدانی را آغاز کردند.

تیم جنایی در سردخانه بیمارستان با جسد مرد جوانی مواجه شدند که بر اثر سوختگی فوت کرده بود. بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد، مرد جوان بر اثر سوختگی ناشی از انفجار کوکتل‌مولوتف از خیابان کوهستان در نزدیکی باغ پرندگان به این مرکز درمانی منتقل شده است. تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت،

مرد جوان با قاتل اختلاف مالی داشته که ظاهرا روز حادثه قاتل به‌طرز ناگهانی با پرتاب کردن کوکتل‌مولوتف از قبل ساخته شده به سمت مقتول، دست به این جنایت آتشین زده است. پس از پایان تحقیقات میدانی در سردخانه بیمارستان و صحنه جنایت، کارآگاهان اداره دهم پلیس‌ آگاهی ماموریت یافتند با اقدامات اطلاعاتی مخفیگاه عامل جنایت را شناسایی و سپس نسبت به دستگیری او اقدام کنند.

بازداشت مرد جنایتکار توسط کارآگاهان پلیس آگاهی
کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در نخستین‌گام با تجزیه و تحلیل‌های اطلاعاتی متوجه شدند متهم پس از ارتکاب جنایت به سبزوار رفته و در آنجا به‌صورت مخفیانه زندگی می‌کند که همین سرنخ مهم کافی بود تا مرد جنایتکار در یک قدمی بازداشت قرار بگیرد.

کارآگاهان جنایی دایره ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ پس از دریافت این اطلاعات مهم بی‌درنگ راهی سبزوار شدند و پس از شناسایی مخفیگاه موردنظر در عملیاتي نفسگیر متهم را دستگیر کردند. متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت و تحقیقات همچنان ادامه دارد.

کدخبر: ۵۳۳۱۶۳
تاریخ خبر:
ارسال نظر