کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۳۰۵۶۷
تاریخ خبر:

قتل فجیع مرد‌ توسط همسر و دخترش

روزنامه هفت صبح| رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان از شناسايی قاتلان جسد پیدا شده در سطل زباله در مبارکه خبر داد. سرهنگ حسین ترکیان با اشاره به آخرین وضعیت پرونده قتلی که ۲۲ بهمن سال گذشته در مبارکه اصفهان اتفاق افتاده بود، اظهار داشت: جسد این فرد توسط یکی از شهروندان در سطل زباله واقع در یکی از خیابان‌های شهر پیدا شده بود.

وی با بیان اینکه بلافاصله ماموران تجسس کلانتری و کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی شهرستان در محل حضور یافته و پس از انجام تشریفات لازم جسد که به دلیل متلاشی شدن قابل شناسایی نبود را به پزشکی قانونی تحویل می‌دهند، افزود: با انجام اقدامات علمی و تخصصی صورت گرفته توسط کارآگاهان در سریع‌ترین زمان هویت مقتول که مردی ۴۶ ساله بود مشخص می‌شود و پزشکی قانونی نیز علت مرگ را خونریزی و آسیب مغزی براثر شکستگی جمجمه ناشی از اصابت جسم سخت تشخیص می‌دهد.

‌راز قتل خانوادگی فاش شد
رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان گفت: با اطلاعات به‌دست آمده کارآگاهان شناسایی عامل یا عاملان قتل فرد مذکور را در دستور کار ویژه خود قرار داده و در وهله اول به سراغ خانواده وی می‌روند که در تحقیقات صورت گرفته از همسر و دختر مقتول متوجه اظهارات ضد‌‌و‌نقیض آنان شده و ظن کارآگاهان به‌دست داشتن همسر و دختر مقتول در قتل وی معطوف شد اما مدارک و مستنداتی دال بر اثبات این موضوع وجود نداشت.

سرهنگ ترکیان ادامه داد: تحقیقات پلیس به صورت دقیق و با ظرافت خاصی در حال انجام بود و کارآگاهان تمام سرنخ‌ها را جمع‌آوری کردند و افراد مرتبط با مقتول را تحت بازجویی قرار دادند تا اینکه سرانجام پس از ۴ ماه کار پیچیده علمی مدارک و مستندات لازم مبنی بر ارتکاب قتل توسط همسر و دختر مقتول و همدستی نامزد دخترش به‌دست آمد و با تکمیل شدن تحقیقات طی هماهنگی با مرجع قضايی هر ۳ نفر دستگیر و به پلیس آگاهی شهرستان مبارکه انتقال یافتند. وی اضافه کرد: همسر و دختر مقتول که در ابتدا منکر ارتکاب قتل بودند اما در ادامه پس از اینکه با مدارک و مستندات پلیس روبه‌رو شدند لب به اعتراف باز کرده و به جرم خود اقرار کردند.

‌اعتراف به قتل پدر به دلیل اعتیاد
رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان افزود: دختر مقتول در اعترافات خود عنوان کرد پدرم به دلیل اعتیاد شدید به موادمخدر بیکار شده بود و هر بار که موادش را برایش تأمین نمی‌کردیم به من و مادرم فحش‌های رکیک می‌داد و ما را به باد کتک می‌گرفت. دیگر از دست کارهایش به تنگ آمده بودیم و جانمان به لب رسیده بود تا اینکه نقشه قتل پدرم را کشیدیم و روز حادثه وقتی پدرم در اتاق بود به او حمله‌ور شده و با چکش بر سرش ضربه زده و او را به قتل رساندیم.

بعد از کشته شدن پدرم به نامزدم زنگ زدم و از او برای انتقال جسد کمک گرفتم. او هم آمد و نیمه‌های شب جسد را درون یک پتو پیچیده و بعد به وسیله خودروی خود به درون شهر برد و داخل سطل زباله گذاشت. بعد از این ماجرا برای اینکه کسی به ما شک نکند به نامزدم گفتم تا موتورسیکلت پدرم را در نیمه‌های شب از منزل بیرون برده و پنهان کند ما هم به همه گفتیم که پدرم چند روز است که با موتورسیکلتش رفته و هنوز برنگشته است.

وی با اشاره به دستگیری فرد دیگری که در انتقال و فروش موتورسیکلت مقتول با عاملان قتل همکاری داشته گفت: با تکمیل شدن تحقیقات و بازسازی صحنه‌های جرم توسط متهمان، پرونده تشکیل و افراد دستگیر شده برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضايی شدند.

کدخبر: ۵۳۰۵۶۷
تاریخ خبر:
ارسال نظر