کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۸۷۹۵
تاریخ خبر:

ویدئو | درگیری فیزیکی دسته‌جمعی در لیگ نونهالان

ویدئو | درگیری فیزیکی دسته‌جمعی در لیگ نونهالان

این درگیری بعد از پایان دیدار دو تیم بوکان و تراکتور رخ داد

در پایان دیدار رده نونهالان دو تیم بوکان و تراکتور که امروز در شهر تبریز برگزار شد، درگیری شدیدی بین هواداران و عوامل دو تیم رخ داد که منجر به زد و خورد در زمین مسابقه شد.

 

رضا عبدی مسئول برگزاری مسابقات رده نونهالان سازمان لیگ در گفتگو با تسنیم درباره این موضوع گفت: در جریان بازی اتفاقی رخ نداد و نتیجه به سود تیم بوکان به پایان رسید و این تیم به مرحله بعد صعود کرد. متأسفانه پس از پایان بازی ورود یکی از هواداران منتسب به تراکتور به زمین و درگیری او با کادر فنی تیم بوکان باعث رقم خوردن این صحنه‌های زشت شد.

 

وی ادامه داد: تیم بوکان پیروز بود و اعضای این تیم مشغول خوشحالی بودند، اما ظاهراً این شادی به مذاق هواداران تراکتور خوش نیامد و با ورود به زمین این درگیری را رقم زدند. در ادامه با ورود افراد دیگر این درگیری گسترش پیدا کرد و در نهایت با دخالت نیروی انتظامی درگیری تمام شد و آسیبی به کسی نرسید.

 

مسئول برگزاری لیگ رده‌های پایه سازمان عنوان کرد: واقعاً متأسفیم و از بروز این اتفاقات زشت خجالت می‌کشیم. خودمان هم شرمنده هستیم و چاره‌ای نداریم جز اینکه با جرائم سنگین و محرومیت جلوی این اتفاقات را بگیریم.

کدخبر: ۵۵۸۷۹۵
تاریخ خبر:
ارسال نظر