کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۵۵۹۷
تاریخ خبر:

ترکیب احتمالی پرسپولیس برابر گل گهر سیرجان

ترکیب احتمالی پرسپولیس برابر گل گهر سیرجان

بعد از توقف صدرنشین اکنون پرسپولیس با بالاترین انگیزه چشم به سه امتیاز جدال با گل گهر دوخته است؛ بردی که می‌تواند سرنوشت لیگ را تغییر دهد.

پرسپولیس بار دیگر می‌خواهد معادلات را به سود خود تغییر دهد؛ دقیقا فروردین سال گذشته بود که پرسپولیس رویاپردازی بزرگ خود را برای پشت سر گذاشتن سپاهان صدرنشین استارت زد. آنها با بردهای پیاپی خود در نهایت معادلات جدول را برهم زده و توانستند قهرمان لیگ شوند و در نهایت سه گانه را از آن خود کنند. رویاپردازی سال گذشته پرسپولیس نیز از کرمان استارت خورد و آنها با برتری مقابل مس رفسنجان در نهایت به هدف خود دست یافتند، اکنون نیز آنها در سال جدید راهی استان کرمان شده‌اند و در اولین بازی سال برابر گل گهر سیرجان قرار خواهند گرفت.

با تساوی استقلال مقابل مس رفسنجان اکنون سرخ‌ها با یک برد ارزشمند می‌توانند به یک امتیازی صدر جدول برسند و مقابل حریف سرسخت خود در سودای پیروزی هستند.

بزرگترین چالش اوسمار اما غیبت علیرضا بیرانوند خواهد بود؛ گلر ملی‌پوش پرسپولیس با مصدومیت مچ دست دیدارهای آتی تیمش را از دست داده است. اوسمار یک بار با غیبت بیرانوند و اعتماد به گلر جوان خود در اصفهان به بردی ارزشمند دست یافت.

 

اکنون امیر رفیعی در دومین تجربه لیگ برتری خود آماده جدال با گل گهر سیرجان خواهد شد. با این حال مطمئنا گل گهر حریفی سرسخت‌تر و قدرتمندتر برای این گلر جوان خواهد بود و کار او برای دستیابی به دومین کلین شیت تاریخ دوران حرفه‌ای‌اش سخت‌تر است.

 

برای خط دفاعی اما دست اوسمار کاملا باز است؛ او علاوه بر زوج قلب دفاعی ملی‌پوش خود (گئورگی گولسیانی و محمدحسین کنعانی زادگان)، علی نعمتی و فرشاد فرجی را نیز در اختیار دارد. اما مطمئنا انتخاب اول او برای این بازی کنعانی زادگان و گولسیانی خواهد بود.

pqyiawde

در سمت چپ دفاعی نیز عبدالکریم حسن به میدان خواهد رفت. مدافع قطری آماده پرسپولیسی‌ها کار سختی برابر سمت راست قدرتمند و پرانرژی گل گهر پیش رو خواهد داشت و مطمئنا این بازی آزمون سختی برای وی خواهد بود. در سمت راست نیز دانیال اسماعیلی‌فر که برترین گلساز این فصل پرسپولیسی‌هاست، چشم به بالا بردن آمار خود دارد و باید دید خاطره درخشش مهدی شیری در سیرجان را زنده خواهد کرد و یک روز موفق را برابر گل گهر سیرجان ثبت می‌کند یا خیر.

 

برای خط میانی نیز پرسپولیس با بالاترین توان برابر حریف حاضر خواهد شد. مسعود ریگی در کنار سروش رفیعی و البته مهدی ترابی و اوستون اورونوف کار را برای شاگردان اوزونیدیس سخت خواهند کرد. ترابی که در دیدارهای ملی به دلیل سرماخوردگی غایب بود، اکنون شرایط ایده آلی به دست آورده و خاطره شیرینی از تقابل با گل گهر سیرجان دارد. اوستون نیز بعد از گلزنی در جدال ملی و برای ازبکستان اکنون به ترکیب پرسپولیس بازگشته و مهره‌ای غیرقابل مهار برای خط دفاعی حریف محسوب خواهد شد.

zup4prlu

امید عالیشاه در کنار عیسی آل کثیر نیز دیگر بازیکنان احتمالی ترکیب پرسپولیس توسط اوسمار برای جدال مقابل گل گهر خواهند بود که وظیفه فاز تهاجمی تیم را عهده‌دار هستند. آل کثیر فصل گذشته نیز موفق به گلزنی برابر گل گهر سیرجان شده بود و او در نیم فصل اول با پیراهن سپاهان نتوانست گلزنی را اینبار مقابل اخباری تکرار کند و تیمش با یک شکست تلخ سیرجان را ترک کرد تا اکنون انگیزه زیادی برای جبران و گلزنی در این بازی داشته باشد.

ترکیب احتمالی پرسپولیس:
امیر رفیعی، محمدحسین کنعانی زادگان، گئورگی گولسیانی، دانیال اسماعیلی فر، عبدالکریم حسن، سروش رفیعی، مسعود ریگی، امید عالیشاه، مهدی ترابی، اوستون اورونوف و عیسی آل کثیر

برای نیمکت ذخیره اما اوسمار به جز خط دروازه در دیگر خطوط شرایط خوبی در این جدال دارد و ستاره‌های قابل اعتنایی در کنار خود برای تغییر احتمالی روی نیمکت می‌بیند: وحید امیری، فرشاد فرجی، علی نعمتی، سینا اسدبیگی، ابوالفضل بابایی، سعید صادقی و ... از جمله نفراتی هستند که سرمربی برزیلی پرسپولیس قادر خواهد بود در جریان بازی روی آنها در این جدال حساب باز کند.

 

 

منبع: ورزش3
کدخبر: ۵۵۵۵۹۷
تاریخ خبر:
ارسال نظر