کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۵۰۱۲
تاریخ خبر:

ساره جوانمردی با یک مهمان ویژه به پارالمپیک پاریس می‌رود

ساره جوانمردی با یک مهمان ویژه به پارالمپیک پاریس می‌رود

مشکل ساره جوانمردی برای حضور در جام جهانی کره و پارالمپیک پاریس حل شد و وی با فرزندش در هر دو رویداد حضور پیدا خواهد کرد.

سرمربی تیم ملی پاراتیراندازی گفت: مشکل ساره جوانمردی برای حضور در جام جهانی کره و پارالمپیک پاریس حل شد و وی با فرزندش در هر دو رویداد حضور پیدا خواهد کرد. حسین امیری، با اشاره به برگزاری اردوی تیم ملی پاراتیراندازی از ۱۶ فروردین در محل کمپ تیم‌های ملی فدراسیون جانبازان و توانیابان، اظهار کرد: اولین اردوی آماده سازی تیم پاراتیراندازی برای شرکت در جام جهانی کره از ۱۶ فروردین در محل کمپ تیم‌های ملی فدراسیون‌جانبازان و توانیابان آغاز می‌شود و تا ۳۰ فروردین ادامه خواهد داشت، سپس تیم دوم اردیبهشت برای شرکت در رقابت‌های جام جهانی عازم کره می‌شود.

 

وی گفت: در حال حاضر ۶ سهمیه (۵ سهمیه در بخش بانوان و یک سهمیه در مردان) کسب شده و جام جهانی کره تنها نوعی تدارکات برای تیم جهت ارزیابی تیراندازان برای شرکت در پارالمپیک پاریس است. بعد از این رقابت‌ها وضعیت نفرات اعزامی به پارالمپیک پاریس مشخص خواهد شد.

 

وی درباره وضعیت ساره جوانمردی برای حضور در جام جهانی کره و پارالمپیک پاریس گفت: مشکل وی بعد از صحبتی که رییس کمیته ملی المپیک با جوانمردی داشت برطرف شد و او قرار است همراه فرزندش در این دو رویداد مهم حضور پیدا کند.

 

کدخبر: ۵۵۵۰۱۲
تاریخ خبر:
ارسال نظر