کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۳۸۲۴
تاریخ خبر:

پیروزی شیرین استقلال مقابل نفت آبادان + ویدئو سوپرگل‌ مهدی‌پور

پیروزی شیرین استقلال مقابل نفت آبادان + ویدئو سوپرگل‌ مهدی‌پور

استقلال در هفته شانزدهم لیگ برتر نفت آبادان را شکست داد تا به‌صدرنشینی خود ادامه دهد

در ادامه هفته شانزدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور تیم‌های استقلال و صنعت نفت از ساعت 17 و 15 دقیقه امروز جمعه، در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار با گل مهدی مهدی‌پور یک‌بر صفر به سود استقلال به پایان رسید.

ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی، صالح حردانی، محمدحسین مرادمند، روزبه چشمی، آرمین سهرابیان، مهدی مهدی‌پور، گوستاوو بلانکو، آرمان رمضانی، سیدابوالفضل جلالی، رافائل داسیلوا و آرش رضاوند.

ترکیب صنعت نفت: پیام پارسا، عرفان قهرمانی، حسین شنانی، طالب ریکانی، رضا امانی‌نژاد، یوسف کی‌شمس، میثم تهی‌دست، فیاض میردورقی، فرشاد محمدی‌مهر، محمدصادق بارانی و امیرحمد پناهی.

دقیقه 4: استقلال در نزدیکی محوطه جریمه صنعت نفت، صاحب ضربه خطا شد و مرادمند توپ ارسالی حردانی را از روی شش‌قدم با اختلافی کم از بالای دروازه به بیرون فرستاد.

دقیقه 20: آرمین سهرابیان در مرکز زمین با خطا روی هافبک صنعت نفت، با کارت زرد جریمه شد.

دقیقه 24: مهدی مهدی‌پور ضربه کرنر را روی دروازه صنعت نفت فرستاد که بلانکو با ضربه سر توپ را روی شش قدم جلوی پای سهرابیان انداخت، اما ضربه بغل پای مدافع استقلال را دروازه‌بان صنعت نفت از روی خط برگشت داد.

دقیقه 38: آرش رضاوند در مرکز زمین با تکل روی پای صادق بارانی از داور بازی اخطار گرفت.

دقیقه 44: صالح حردانی توپ بلندی را از سمت راست روی دروازه صنعت نفت ارسال کرد و ضربه سر ابوالفضل جلالی را دروازه‌بان صنعت نفت مهار کرد.

دقیقه 4+45: روزبه چشمی پشت محوطه جریمه صنعت نفت، صاحب توپ شد و با یک پاس کوتاه بلانکو را صاحب توپ کرد و مهاجم آرژانتینی هم با یک بغل پا، چشمی را روی نقطه پنالتی صاحب توپ کرد، اما مدافع استقلال در موقعیتی تک به تک با دروازه‌بان صنعت نفت و پس از دخالت مدافعان این تیم، ضربه‌اش به کرنر رفت.

دقیقه 5+45: ضربه کرنر مهدی مهدی‌پور روی سر سیلوا فرود آمد که ضربه سر مدافع برزیلی در صحنه‌ای مشکوک به دست مدافع صنعت نفت برخورد کرد که پس از این صحنه بازیکنان استقلال معتقد به هند و اعلام ضربه پنالتی بودند.

دقیقه 47: آرمان رمضانی با یک بغل پا، مهدی مهدی‌پور را پشت محوطه جریمه صنعت نفت صاحب توپ کرد و هافبک استقلال با یک شوت محکم دروازه زردپوشان آبادانی را باز کرد.

دقیقه 52: طالب ریکانی پشت محوطه جریمه استقلال صاحب توپ شد و بلافاصله اقدام به شوت به سمت دروازه استقلال کرد که شوت کاپیتان صنعت نفت با فاصله کمی از بالای دروازه حسینی به بیرون رفت.

دقیقه 60: صنعت نفت در نزدیکی نقطه کرنر صاحب ضربه خطا شد و توپ ارسالی طالب ریکانی با اختلاف کمی از مقابل دروازه استقلال به اوت رفت.

دقیقه 61: صالح حردانی با کارت زرد اکرمی جریمه شد.

دقیقه 65: ضربه سر بلانکو به شکلی خطرناک از بالای دروازه صنعت نفت راهی اوت شد.

دقیقه 69: گوستاوو بلانکو در موقعیتی دیگر روی نقطه پنالتی صاحب توپ شد که ضربه روی پای او با اختلافی کم از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 74: رافائل سیلوا پس از تکل روی بازیکن صنعت نفت، با کارت زرد جریمه شد.

دقیقه 75: مهدی مهدی‌پور و رحیم آلبوغبیش در صحنه‌ای با هم برخورد پیدا کردند که از حسن اکرمی اخطار گرفتند.

دقیقه 78: صالح حردانی به داخل محوطه جریمه صنعت نفت نفوذ کرد، ولی پاس او از مقابل پای مهرداد محمدی از جلوی دروازه به اوت رفت.

دقیقه 86: مهرداد محمدی پس از عبور از مدافع صنعت نفت، در موقعیتی تک به تک با پیام پارسا قرار گرفت، اما ضربه مهاجم استقلال را دروازه‌بان صنعت نفت مهار کرد.

کدخبر: ۵۵۳۸۲۴
تاریخ خبر:
ارسال نظر