کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۴۸۷۸۱
تاریخ خبر:

خودداری طارمی از بستن بازوبند کاپیتانی

خودداری طارمی از بستن بازوبند کاپیتانی

به گزارش "ورزش سه" ، در شرایطی که تمامی حواس‌ها به تنش‌های پیش آمده از سوی فرخ سیفی‌اف و پرتاب توپ این بازیکن به سمت رامین رضاییان بود، در پس زمینه این اتفاق، مهدی طارمی حضور داشت که از بستن بازوبند کاپیتانی بر بازو خودداری کرد.

در دقیقه 75 دیدار ایران و ازبکستان بود که امیر قلعه نویی تصمیم گرفت تا آزمون را از زمین بازی بیرون کشیده و مهرداد محمدی را جانشین او کند. سردار که در غیاب حاج صفی و جهانبخش بازوبند کاپیتانی را بر دست بسته بود، هنگام خروج از زمین، آن را به یکی از بازیکنان تیم ملی داد. در لحظه خروج آزمون از زمین بازی، او بازوبند را به خلیل زاده سپرد. اما پس از تغییر زاویه دوربین که کارگردان تلویزیونی خروج سردار را به تصویر می‌کشید، بازوبند در دست عزت اللهی دیده شد. به نظر می‌رسد که شجاع این بازوبند را به سعید سپرده تا بر بازوی طارمی ببندد.

درست در لحظاتی که فرخ سیفی‌اف توپ را به سینه رضاییان کوبید، به فاصله کمی از این اتفاق، عزت اللهی در تلاش بود تا بازوبند را بر بازوی مهدی طارمی ببندد ولی مهاجم پورتو به دلایلی نامشخص از انجام این کار امتناع کرد و از سعید درخواست کرد تا بازیکن دیگری وظیفه کاپیتانی تیم را برعهده بگیرد.

در این لحظات بود که شجاع با ترک خط دفاعی تیم به سراغ عزت اللهی رفت و بازوبند را از دستان او کشید و قصد داشت تا طارمی در دقایق باقیمانده به عنوان کاپیتان تیم ملی در میدان تیم را رهبری کند ولی به نظر می‌رسد که عزت اللهی به خلیل زاده فهماند که مهدی قصدی برای بستن بازوبند ندارد.

در نهایت نیز خود عزت اللهی این بازوبند را بر بازو بست تا برای دقایقی به عنوان کاپیتان تیم ملی در زمین حضور داشته باشد.

1957099 1957107 1957105 1957098 1957102 1957101 1957104 1957100 1957103 1957106
کدخبر: ۵۴۸۷۸۱
تاریخ خبر:
ارسال نظر