کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۱۷۷۰۳
تاریخ خبر:

خلاصه دربی میلان؛ پس از ۱۳ سال در فینال لیگ قهرمانان

به فاصله کمتر از یک هفته، ورزشگاه جوزپه مه‌آتسا یا همان سن‌سیرو باز هم میزبان دربی دلامادونینا بود؛ دیدار برگشت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا که در پایان آن اینتر مقابل میلان با نتیجه ۱-۰ پیروز شد تا راهی فینال شود.

میلان برای جبران شکست ۲-۰ بازی رفت باید تلاش بیشتری برای گلزنی نسبت به همشهری‌اش می‌کرد، به همین ترتیب روسونری کمی هجومی‌تر از رقیبش بازی را شروع کرد. در دقایق پایانی این نیمه رافائل لیائو شانس خوبی برای گلزنی داشت که ضربه‌اش از کنار دروازه در زاویه مخالف به بیرون رفت. لحظاتی بعد هم ضربه سر تماشایی ادین ژکو را مایک مانیان با عکس‌العملی تماشایی مهار کرد.

نیمه دوم هم بازی محتاطانه از سوی دو تیم دنبال شد، تا این که اینتر از غفلت خط دفاعی میلان استفاده کرد و قفل دروازه‌ها شکسته شد. همکاری روملو لوکاکو و لائوتارو مارتینس، در دقیقه ۷۴ با گلزنی ستاره آرژانتینی همراه شد. میلان که نه در بازی رفت و نه در بازی برگشت تیم زهرداری نبود، در نهایت بدون گل زده این بازی را هم به پایان رساند.

به این ترتیب اینتر که ۳ مرتبه قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شده، بعد از ۱۳ سال راهی فینال شد. نراتزوری آخرین مرتبه سال ۲۰۱۰ با شکست بایرن‌مونیخ به این جام دست پیدا کرده بود.

کدخبر: ۵۱۷۷۰۳
تاریخ خبر:
ارسال نظر